2733
2739
عنوان

این سوال رو ازدخترا نپرس🔴....

| مشاهده متن کامل بحث + 2691 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی از مشکلات ازچیزای کوچیک وساده به وجود میاد

بله همینطوره

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
2738
این که گفتید امتحان میکنند واقعا همینه شاید میخوان بدونن چقدر به ایده الشون نزدیکن

این توناخودآگاهشونه ومیخوان ببین اون مرد چه قدر جذابه،میخواد پدر بچه هاشو انتخاب کنه،رفتارمردونه میخواد

احترام احترام میاره....
یادم بود می گفتم...ولی یکی ازتاپیکام بود به نظرم باید هنوزم باشه 

نه تاپیکای تو نبود یه تاپیک دیگه بود

ولی چون نی نی سایت اعلانات رو حذف کرده نمیتونم پیداش کنم 

دقیقا حرف زشتتم یادمه چی بود ولی دعوا سر چی بود رو یادم نیست

پتو رو بکش رو سرت و بخواب؛ ارزش نداره...💤🛌
کسی بامن هم کلام شده باشه می فهمه که شخصیتم چه جوریه،عصبی میشم ولی حرف زشت....

آها نمیدونم چون حس کردم بهتون نمیخوره پرسیدم 

البته امیدوارم کسی از پستم ناراحت نشه 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
درسته دوس دارن اون دختر سخت بدست بیاد

ببخشید من ی سوال دارم از شما به عنوان یک آقا ک اینو میگید 

من به شخصه ی نفرو دوست دارم اگهیشنهاد داد نباید همون اول قبول کنم ؟ یا اگه پیام میده جواب ندم ؟؟

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2706