2733
2734
عنوان

یاد کارهای مامانم تو خاستگاری افتادم 😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4032 بازدید | 67 پست

یبار یکی از دوستای بابام از تهران برای بار اول اومده بود خونمون میخواست شب بخوابه.بابامم یه شلوار گرم پوشیده بود که جذب بود ..دید این داره میاد یه پیژامه رو همون قبلیه کشید وخلاصه وقت خواب شد

این مهمونمون با شلوار بیرونی میخاست بخوابه و بابای منم دستش به حالت در آوردن شلوار به کمرش بود و اصرار داشت که پیژامه بدم خدمتتون

اونم میگفت نه من همینطوری راحتم

مامان من اگه مهمون بیاد میوه و غذا به اندازه ایی که مامانم مد نظرشه نخوره به زور جا میکنه که ببره. نایلون پر میوه و شیرینی میکنه میگه ببر حالا طرف مایه داره نیازم نداره. هرچی هم با چشم ابرو بگی مامان جان بسه بیشتر تابلوتر میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من از این چیزایی که تعریف کردین واقعا حرصم گرفت چطوری میگید باحاله و فلان ؟ 😐

اره با حال نیست 

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰
2731

یه بار خواستگار اومده بود ،من باپشره رفتیم صحبت کنیم مادر من خواست کلاس بزاره که دختر من تا حالا با پسری حرف نزده واینا ،برگشت گفت این اولین باره که دختر من با خواستگار حرف می زنه تا حالا با هیچ کس حرف نزده درصورتی که من سی سالمه وکلی خواستگار داشتم ،وموقع صحبت باپسره گفتم من کلی خواستگارداشتم توشون پولدار هم بود ولی شخصیت برام مهمتره ،بعد که مامانم بهم گفت اینجوری بودم😳😳😳

«اللهم عجل لولیک الفرج»
وای یاد کارهای مامان بابا خودم افتادم.خیلی خوبن  مثلا آخرین سیخ کباب که رو منقل هست و همه تا خ ...

تصور کردم ،خندم گرفت همون یه داماد و دارن

«اللهم عجل لولیک الفرج»
منم قبلنا بابام چ مهمون سرزده چ مهمونی ک دعوت بودن میگفت بازم غذا بیارین دیس غذا میداد میگفت برنج بی ...

بابای من الان هم همینجوریه. حالا همه بشقابا پر... هنوز غذا زیاد سر سفره هس. بازم میگه بیارین. به مامانم اینو بیار، اونو بیار.. به مهمونات برس

وای یبار با مامان بابام و مادرشوهرم رفتیم مجلس ختم. ظهر بود. و مامانم چیزی نپختن.. گفت شاید برای نهار ختم هم بریم، که نشد. میگفت نهایتش حاضری یه چی میخوریم

داشتیم تو راه برمیگشتیم ساعت 12 ظهر، بابام بااینکه خبر داشت نهار نپختن به مادرشوهرم اصرااار میکرد که حتما بیا بریم  نهار مهمون ما باش. نیای ناراحت میشم.

حالا گوشت و میوه و این چیزا هم توخونه نداشتن. تازه باید میرفت بخره🤦🏻‍♀️

اصلا به این فکر نمیکرد وقتی هیچی توخونه نیس نباید کسی رو دعوت کنه.. اونم دم ظهر وقت نهار🤦🏻‍♀️اونم مادرشوهر دخترش🤦🏻‍♀️

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2740
من مادرشوهرم مهمون میاد خونش من اونجا باشم میوه تعارف کنم یه دونه بردارن میگه خودت دوسه تای دیگه بذا ...

پدر خودم و مادرشوهرم همینجوری هستن.. مثلا میوه که یکی برمیدارن پدرم جوری میگه چرا به فلانی کم دادی یا چراکم برداشته،،، انگار من مهمون رو زور کردم که یه دونه برداره.. یا من نذاشتم بیشتر برداره

مادرشوهرم هم وقتی مهمونش هستم موقع نهار تند تند برنج میریزه تو بشقابم. هرچی هم میگم زیاده.. من نمیتونم، با تشر و تندی میگه توهیچی نمیخوری.. 

همینجور که کم کم برنج میریزه شاید اندازه 3 تا بشقاب میخورم🤦🏻‍♀️نمیتونم هم غذارو تموم نکنم میگم ناراحت میشه😵‍💫 همیییشههه هم بعد از نهار جلو بقیه هی میگه فلانی اصلا غذا نمیخوره🙄بااین کاراش اصلا دلم نمیخاد خونش غذا بخورم

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
خیر فرزندم.با تمام دامادها همینن قربونتون برم نهایت سادگی و مهربونی کاش دامادها قدر بدونن

بنده خداها چه مهربونن ،ولی اشتباه محض هست ،همسایه ماهم اینجوریه بنده خدا اونقدر دنبال کارای دخترا وداماداشه کلی لاغر شده ،همه هم می دونن این زیاده روی می کنه ،بهشون بگو بزار اونا به شما احترام بزارن 

«اللهم عجل لولیک الفرج»

این تاپیکو میخوای چندبار بزنی 🫥

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
مامان بابای منم ازین حرفا زیاد جلوی مهمون و غریبه و خواستگار زدن یبار بابام میگفت برو تو یه لیوا ...

واااای مامان من از موجودی کل خونه خبر داره 

اینکه چی داریم چی نداریم

بعد وقتی مهمون میاد و کوفت هم تو یحچال نیست

میگه از اون سیبو پرتقالا بیار برا خاله ات 

حالا اون وسط مهمون فکر میکنه یخچال پر از سیبو پرتقاله 

تو خسیسی که نمیاریشون😑😑

2706