2733
2734
عنوان

من داداشمو گذاشته بودم جای بابام...

| مشاهده متن کامل بحث + 1950 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالم بده واقعا هیشکی حالمو نمی فهمه حتی تو نی نی سایتم نتونستم منظورمو درست برسونم

ب نظرم اگر برادرت انتخاب درستی کرده باشه نباید حالت بد باشه 

من خودم نمونه ی بارزشو دیدم در اقوام درجه یک 

که خواهرو برادری حالا ب خاطر جدایی پدرومادر پناه هم بودن برادره ازدواج کرده ولی با این وجود اون پشت و پناه بودنه قبلا دو نفره بود حالا سه نفره و همسر برادرش اصلا جبهه گیری نداره نسبت ب این موضوع 

مردی که رفتار درستی با خواهرش داره قطعا با همسرشم همونطوره 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2731
چی بگم بهش اون خودش می دونه چقدر حالم بده ولی من دلم میسوزه واسش قرار نیست به خاطر وابستگی و خودخوا ...

اتفاقاا الان با این کارات فکرشو درگیر میکنی

بعدم ک با این رویه ک در پیش گرفتی افسرده میشی بدتر گرفتارش میکنی

ریلکس بگو من میخوام با خودتو خانمت مثل بقیه خانواده ها راحت باشم نمیتونم میشه کمک کنی

همه حرفایی ک اینجا زدیو بهش بگو

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋
خیلی سخته پدر خیلی مهمه جاشو نمیشه با کسی پر کرد

من اصلا نبود پدرمو حس نمیکردم فکر میکردم داداشم استغفرالله بابامه اخه ۲ سالگیم بابام فوت کرده بود داداشم خیلی دوسم داشت شدیدا بهش وابسته بودم 

2740
من اصلا نبود پدرمو حس نمیکردم فکر میکردم داداشم استغفرالله بابامه اخه ۲ سالگیم بابام فوت کرده بود دا ...

خیلی بده می فهمم چی میگی با این که پدر منم خیلی خوبه و هوامو داره اما بازم من از طرفش تامین عاطفی نمیشدم

خانومش خوبه مهربونه ولی همخون من نیست که من نمی تونم باهاش راحت باشم  

متوجهم باید برادرت با همسرش صحبت کنه درموردت 

ولی در حد نرمال درحدی که بیش از حد نباشه فکر نکنم مشکل ساز بشه خیلی نگرانی دیگه 

در کل حس جالبی نیست یک لحظه خودمو جات گذاشتم با اینکه برادرم کوچیکه اما اره تا وقتی که خودتم ازدواج نکنی و مجرد باشی اره سخته 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
خیلی بده می فهمم چی میگی با این که پدر منم خیلی خوبه و هوامو داره اما بازم من از طرفش تامین عاطفی نم ...

انشالله بخت خوب قسمتت بشه بری دنبال زندگیت مثل من خدا پدر و مادرمو گرفت اما شکر شوهرم انسانه هیچ کس قدر شوهر آدم مهم نیست خواهر برادر بخاطر آدم یه شب زندگیشونو رها نمیکنن این تجربه منه از زندگی

انشالله بخت خوب قسمتت بشه بری دنبال زندگیت مثل من خدا پدر و مادرمو گرفت اما شکر شوهرم انسانه هیچ کس ...

درسته واقعا ممنونم البته من خیلی مونده تا ازدواج کنم سنی ندارم که

ولی وابستگی کلا بده

متوجهم باید برادرت با همسرش صحبت کنه ولی در حد نرمال درحدی که بیش از حد نباشه فکر نکنم مشکل ساز بشه ...

این نگرانیها هیچ کدوم چاره ساز نشد چون بازم بین منو داداشم فاصله انداخت...

بازم مرسی که سعی کردی شرایطم رو درک کنی   

اسکولی؟ من جلو عروسموت میلم بکشه داداشمو بوسم میکنه میخواد ناراحت بشه؟بره یرلیوان اب خنک بخوره نار ...

اگه خواهر شوهرت این کار و با همسرت کرد و ناراحت نشدی باشه شما هم برادرت و ببوس

2706