2733
2739
آره دقیقا منم اونم همین طوری بود تازه من رفتم روبیکا هم  بعد رفتم روبینیو دیدم زده بود احمد & ...

اوه چقد سریع شماره هم گرفتی 😂 عزیزم زود اعتماد نکن حتی با خانم هم آشنا شدی همینجا چت کن بعد اگ اعتماد کردی حالا بریذ فضاهای دیگ چت اگ دوس داشتی. 

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوه چقد سریع شماره هم گرفتی 😂 عزیزم زود اعتماد نکن حتی با خانم هم آشنا شدی همینجا چت کن بعد اگ اعتم ...

خداروشکر شماره نگرفتم فقط آیدی دادم  

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
فک کنم تو دنیای مذهبیا احمد همون امیره! 😂

آره دقیقا  

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
2731
اون دیگه چه بیکاری بوده که تا این حد تو نقشش فرو رفته 😂 من خودم پسرم، ولی احساس میکنم تعداد پسرای ا ...

دقیقا نمیدونی چه عکسایی میفرستاد از لباسای دخترونه میگفت کدومو بخرم 

یا خدا 😂 کاش میگفتی تنت کن ببینم بت میاد احمد جون! 😂😂

اتفاقا الانم پیام داده هنوز بهش نگفتم میدونم پسری  

2740
فک کنم تو دنیای مذهبیا احمد همون امیره! 😂

شاید امیر احمد بوده. 😐😂

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️