2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خاک تو سرش 

شوهر خوب بهش نیومده

لوسسس

خوشی زده زیر دلش عنتر خانوم

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️
وای😂😂😂😂😂😂😂مَرده مگ؟

معلوم نیس 

کلاهبرداری کرده از کاربرا 

عکس کاربر دیگه ای گذاشته 

هر کاری کرده     

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
2706