2752
2734

بخدا موندم چیکار کنم جدیدا خیلی داد میزنم تا عصبانی میشم فریاد میکشم دوباره امشب مامانم نشنید درست و حسابی حرفمو  (من گفته بودم فردا بریم خونه مادربزرگم بعد اون گفت الان؟ گفتم الان کی می‌ره آخه؟!!!فردا رو میگممم)) اینجا صدام رفت بالا و بابام گفت چرا داد میزنیی؟؟بخدا خودمم ناراحتم نمی‌دونم چه مرگمه سریع عصبانی میشم تازه ۱۸ سالمه ولی زود عصبانی میشم دست خودم نیست اصلا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط یک ثانیه قبل داد زدن مکث کن همین

خودبخود صدات میاد پایین

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

جالبیش اینجاست که فقط عرضه دارم سر نزدیکان داد بکشم یه همکلاسی بهم زور بگه اصلا عرضه ندارم چیزی بهش بگم ختی عرضه ندارن بهش بگم (تو)..واقعا خاک بر سرم کننن