2737
2739
عنوان

بنظرتون طلاق بگیرم

444 بازدید | 37 پست

سلام دوستان من قبلاً هم گفتم که شوهرم خونه خریده دوطبقه هست پایینش میگه میدم مادرم بالامال خدمون الان دودلم چطوربرم توی اون خونه درحالیکه بخدا دست رنج خدمونه ی هزاریم ازباباش براش نمونده مادرش زن فوق العاده فضول حسود دوبهم زن وهیزه دشمن خونی عروسه هرجانشسته بدمو گفته ولی بازم جایی ندارم باید بیاد زیرپر وبال ما هفتادسالشه وتنهاس ولی ی دخترداره ازخدش هیزتره خونشم‌ همینجا شهرماست خیلییی اصرارکردم که نرم اونجا ولی راهی ندارم شوهرم میگه نمیتونم اجاره خونه بدم میترسم ازاینکع فردا مادرش پاشه بیاد همش سرک بکشه توزندگیم بادخترش نقشه بکشه و برام حرف درست کنه بخداقسم خسته شدم نمیدونم چیکارکنم ازکی راهکاربخوام بعدشم اصلا دوست ندارم پایینو بدم ب اون چون حق بچه هامه همون‌طور که هرجا رفت بدمو گفت الان چرابزارمش بیاد راحت تو خونه ما زندگی کنه بعدشم بیشتر ترسم اینه که کلا خونه رو صاحب نشه بگه مال منه نمیخوام بدم بهش ولی نمی‌دونم ب شوهربچه ننم چجوری بفهمونم این میگه بقیه پسرانگهش نمیدارن تونیکی کن ولی این زن نمک ب حرومه مطمئنم خوبی یادش نمی‌مونه 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌

عنوان تاپیکم اونطوری نوشتم که بیایین تاپیکم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو خونه رو بزنم به نامم یا به نام بچهام ولی بدش مامانت زندگی کنه توش مشکلی نیست 

خشمِ بیش از حد گرفتن ، وحشت آردو لطفِ بی‌وقت ، هیبت ببرد! ›‹ نه چندان درشتی کن ك‌‌ از تو سیر شوند ؛و نه چندان نرمی ك‌‌ بر تو دلیر شوند :)!🔏'🌱›
2738
خونه به نامه کیه؟

احتمال زیاد خود شوهرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر مخالفت کنی شوهرت قبول میکنه؟

نه بابا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بیاد پایین زندگی کنه چاره ای نیست ، نیازی نیست بهش رو بدی دیگه این ب خودت بستگی داره چقدر بهشون فضای دخالت بدی

ازت بدم گفت برات مهم نباشه ، رفتار خودت با بقیه بیشتر تاثیر داره تا حرف زن ۷۰ ساله 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

عزیزم شما به تنهایی نمی تونی این مشکل رو حل کنی ،به نظرم به دایی یا عموی شوهرت بگو باهاش حرف بزنن بگن مادر شوهرت نوبتی پیش بچه هاش باشه و خونه رو کامل در اختیار نزار بگو فردا پیر واز کار افتاده شد زیرش رو کثیف کرد من وبچه هام عذاب می کشیم و خواهر برادرا زندگی شون تغییری نمی کنه ،به هر حال بکشون به بزرگ ترهای فامیل ، نشد بگو میرم مستاجری اونجا نمیام بالا رو بده اجاره برام خونه بگیر 

توکل کن به خدا و قلبا بهشون پناه بده(هرچند هم که بدجنس باشن)

بخداخسته شدم ازبس زن بدیه هیچکس بهش پناه نامیده توی این سن آواره شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یعنی قصدتون طلاق نبود😌

کاربر خانوم هستم😊برای آرامش قلبم یدونه صلوات بفرس دوست عزیزم🌹من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(نمیدونم مجرد هستند یا متاهل) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه و این پسر مجرده به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه ...از شما عزیزان مخام که برای فراموش کردنش برام دعا کنید بخدا سخته پسری ب این خوبی رو در حالی ک هر لحظه صداش کنارته فراموش کنی واقعا این امریست دشوار🤦‍♀️و من دارم دیووونه میشم🥲🥺
بگو خونه رو بزنم به نامم یا به نام بچهام ولی بدش مامانت زندگی کنه توش مشکلی نیست 

این خیلی زرنگه خونه ب نام من میزد که خوب بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706