2737
2734
عنوان

بنظرتون برگردم خونه پدرم؟

1088 بازدید | 24 پست

بله برونم بهم خورد چن روز قبل از عید.

من قهر کردم از خونه پدرم ،رفتم خونه بابابزرگم 

بعد دو هفته بابام زنگ زده برگرد.اونم میدونم ب اصرار بابابزرگم بوده .

دلم راضی نیس 

حس میکنم باید حضوری میومد ،یا لااقل یجوری ک دلجویی کنن ازم کافی نبود برام حرفاش

گف برگرد ب خانوادش زنگ میزنم بیان 

گفتم باز لابد یجور شه ابرومون بره 

گف من تضمین میدم ابرومند برگزار شه 

گفتم من تو مراسمم نه میخام خاهر باشه نه داداش 

از همین الان سنگامو باهاتون وا بکنم از الان تا قیامت هر جا من هستم اونا نباید باشن دیگ بحث نداشته باشیم 

گف تو بیا صحبت میکنیم 

گفتم میخام قول بدی 

پیچوند و حرفی نزد 

گفتم پس برنمیگردم و با ی خدافظی تموم کردم صحبتارو

بنظرتون برگردم؟

اینجا خوبه ها ولی باز حس سرباری دارم 

من حتی قصد داشتم خونه بگیرم نذاشتن 

باز میگم اگ زود برگردم باز روز از نو روزی از نو

هیچ وقت زود تصمیم نگیر. خونوادتو حفظ کن. خواهر و برادرت نباشن پس کی باشه. بعدا پشیمون میشی. حرمت نگه دار شاید یک وقت چیزی جا گذاشتی خواستی برگردی.

خونوادتو پیش شوهرت کوچیک نکن

توکل بر خدای مهربان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دعوا شد خونه بهم خورد  و بابام میتونست مدیریت کنه اچن لحظه ولی ایستاد و فقط تماشا کرد  ب ...

چرا نمیگی دعوا سر چی و مقصر کی بود اینقدر که تو مبهم حرف میزنی نمیشه نظر داد

کاش میشد بشی🖤💔
خیلی مفصله گلم  اگ حوصلت کشید برو تاپیکا قبلمو بخون

حالا یه سر میزنم

ولی از من به تو نصیحت تجربه ایه که از بله برون چندین نفر دیدم اگه دعوا سر چک و چونه زدن و کم گرفتن مهریه از سمت پسر و خانوادش بوده و به همین دلیل به هم خورده بیخیال این وصلت باش

کاش میشد بشی🖤💔

سلام عزیزم خوبی ،چکارکردی

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱
2706