2737
2734

مشکل چیه؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
برنج چی میخوری چ مارکی؟ 

پریودم نمیشم ۶۰ روزه مجردم ۲۰ سالمه ۱۵ روزه برنج نخوردم امروز دو قاشق هاشمی خوردم عین حامله ها شدم

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
من برنج نمی‌خورم بدنم بهم میریزم سردی میکنم نفخ میکنم

منم همین کارو میکنم امروز خوردم باید منم همین کارو کنم

2738
پریودم نمیشم ۶۰ روزه مجردم ۲۰ سالمه ۱۵ روزه برنج نخوردم امروز دو قاشق هاشمی خوردم عین حامله ها شدم

بخاطر پریود نمیشی اینجو. شدی

برو دکتر امپول بزن تا بشی. 

این حساب مال 3 نفره 👆👌✌️
منم هر چیزی میخورم مثله حامله های ۶ ماهه میشه شکمم با اینکه لاغرم ۵۵ کیلو ام

سندروم معده نداریم به نظرت؟

منم هر چیزی میخورم مثله حامله های ۶ ماهه میشه شکمم با اینکه لاغرم ۵۵ کیلو ام

چه شبیه منی من خسته شدم دلیکا باید دنبال دستشویی بگردم ک نفخ دارم

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
چه شبیه منی من خسته شدم دلیکا باید دنبال دستشویی بگردم ک نفخ دارم

ببین من اصلن زندگی نرمالی ندارم روزی ۲ ساعت دسشویی ام همه دارن پیشرفت میکنن من به فکر اینم کی اجابت مزاج شم مخم کار کنه

زندگیم به این روال گذشت

دکتر رفتم ولی داروهاش گرون بود پیگیر نشدم

سندروم روده تحریک پذیره