2737
2734
عنوان

خانما بیاید ی لحظه من برادر وشوهرم چن ماه فوت کرد حالا زنش خودنمایی.

| مشاهده متن کامل بحث + 2028 بازدید | 84 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اجی بخدا اینقدر ناراحتم ک.نگو  میگم دم ب دیقه ب وشوهرم میوه تعارف میکن چای هی خودوش نزدیک بهش م ...

اگر خودت حس بدی داری.یه مدت کمتر برید شهرستان.اون خانم هم اشتباه میکنه به همسرتون نزدیک میشه حتی ممکنه هیچ منظوری جزاحترام نداشته باشه ولی کارش درست نیست

2728
فقط یک کلمه بهت حواستو جمع کن 

من.اینقدر کم شانسم این زنکه قبلا اصلا هیجا نمیفرت خونه مادر وشوهرم.نیومد از لحظه شوهرش مرد ب محض ما میام اینجا اونم میاد 

❤❤❤❤
2740
توی خفا و پنهانی وقتی دوتایی هستین بهش گوشمالی بده اگر دیدی داره شورشو درمیاره و تهدید کن تکرار کنی ...

یک زن شیطان صفتی هست واقعا ی خانم دور هست ظاهر باطنش .

❤❤❤❤

مراقب زندگیت باش

رفت و آمد کم کن

اگه همسرتم قصدی نداشته باشه ، کارهایی که جاریت میکنه ممکنه وسوسش کنه

خلاصه دوری و دوستی بهترین گزینس ، نزار شوهرت جاریت رو ببینه

اگه واقن جاریت قصد و مرضی داره ، اصلا با زبون به روش نیار ، چون اگه با زبون بگی ، میره به همه میگه ،حرف تو دهن همه میفته که نمیشه جمع کرد ، و اونم از خدا خواسته منتظر اینه ، و روی همسرتم ممکنه باز بشه

ولی از نظر رفتاری بترسونش جاریت رو

خلاصه بعضی کاربرا میگن چرا باید بدبین بشی ، درسته نباید بدبین بشی ،اما مراقب زندگیت خیلی باش ،چون که هر چی باشه همسر شما عموی پسرش هستش ، هم خونش هستش ، باز از آدم غریبه بهتره

ببین من اصلا دوست ندارم قضاوت کنم جاریت رو

خبر ندارم ، حق قضاوت رو به خودم نمیدم

ولی اگه یه همچین قصدی داره ، خدا اونی که زندگی خراب کن هستش رو به سزای اعمال خودش برسونه

من.اینقدر کم شانسم این زنکه قبلا اصلا هیجا نمیفرت خونه مادر وشوهرم.نیومد از لحظه شوهرش مرد ب محض ما ...

ربطی به شانس نداره 

حواستو جمع کن بهش اخم کن حرف نزن تا خودشو جمع کنه

فقط اونایی که میگن حساس شدی حالا خودشون یک زن از هزار فرسخی هم به شوهرشون  لبخند بزنه جرش میدن .

داره میگه چسبیده به شوهرم و عشوه میاااااات کمه اینا یعنی براتون اینقدر روشن فکر شدین همه تون حالاااا.

حتما اخلاق جاریش رو می‌دونه که الان این حالات براش غریبه دیگه .

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
مراقب زندگیت باش رفت و آمد کم کن اگه همسرتم قصدی نداشته باشه ، کارهایی که جاریت میکنه ممکنه وسوسش ...

ممنونم عزیزم بابت راهنمایت ولی خیلی میترسم از این چون قبلا ب شوخی چنین حرفی زد شد 

❤❤❤❤
ممنونم عزیزم بابت راهنمایت ولی خیلی میترسم از این چون قبلا ب شوخی چنین حرفی زد شد 

چه حرفی زده شد 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
2706