2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بسیار قشنگه و آخری زیباتره

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
مانتپ۳۸۰ شلوار۳۹۰ ارزش داره؟

قیمتش عالیه اسی اگه خوشت اومده بگیر 

من خودم از سرخابی زغالیش خوشم اومد 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

اولی و آخری قشنگترن ولی وسطیه نه

آدما فراموش نمیکنن!فقط یاد میگیرن                   چطور میشه بیصدا غصه خورد.....                            حالا که تا اینجا اومدی میشه یه صلوات واسه خوب شدن حال دلم مهمونم کنی؟🥲🖤                                                                                                                                                                      football#