2733
2739
عنوان

خانما بیاید ی لحظه من برادر وشوهرم چن ماه فوت کرد حالا زنش خودنمایی.

| مشاهده متن کامل بحث + 2028 بازدید | 84 پست

ای واااای 

خدایا

اونقدر زنها به همدیگه رحم نکردند که توی این موقعیت واقعا نمیشه چیزی گفت

ب شما بگیم ب دلت بد راه نیار یا به ایشون باید گفت حد و حدود خودشو بدونه

زن جوان بیوه یا مطلقه خیلی اذیت میشه

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازش معلوم.کرم.میرزه حالا همی الان دم ب دیقه چای ب وشهرم.تعارف میکن.میوه باحالی خود شمهمون.ابنجا

خدایی خودت یه بار دیگه 

میوه باحالی خود شمهمون.ابنجا رو بخون 😐 این چه نوشتاریه اخه

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
2728
2740
ازش معلوم.کرم.میرزه حالا همی الان دم ب دیقه چای ب وشهرم.تعارف میکن.میوه باحالی خود شمهمون.ابنجا

پسر واسش کم نیس 

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
نمیشه ک

من خیلیا دیدم که بعد چن وقت صیغه برادرشوهرشون شدن..

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
خدایی خودت یه بار دیگه  میوه باحالی خود شمهمون.ابنجا رو بخون 😐 این چه نوشتاریه اخه

اجی بخدا اینقدر ناراحتم ک.نگو  میگم دم ب دیقه ب وشوهرم میوه تعارف میکن چای هی خودوش نزدیک بهش میکن کنارش میشن

❤❤❤❤
2706