2733
2739
عنوان

دوستان کسی هست مجرد باشه و بدنش پر از ترک پوستی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3527 بازدید | 185 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من شوهرم بخاطر این موضوع جدا شد😑 بعدم گفنه قبل خاستگاری بش بازم طلبکار بود ک تو فقط گفتی پشت ک ...

مغز نداره که تو سرش ریدن ولش کن حرص نخور

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2731
ادبیات من از تعجب حال شماست درضمن این ترکا هیچ ربطی به زایمان نداره وقتی اطلاعی نداری نظر نده دلای ...

من گفتم معمولا نگفتم حتما 😂 اوکی با دقققتتت؟؟.   دقیق بخون بعد انتقاد کن 

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
ببخشید ولی تو ریدی با این انتخاب همسرت اخه پسری که تورو واسه تن و بدنت میخواد ارزشش داشت؟ اشتباه ا ...

عزیزم این حقیقته اکثرا مردا بخاطر قیافه و هیکل دخترا رو میگیرن

اگ. این نبود ک چرا پس این همه دختر خوب هست ک زیبا نیستن ولی خاستگار ندارن!!! 

بعدم. من از کجا میدونستم این اقا اینقد ایراد گیره

2740

من جات بودم تف میکردم تو صورتش میگفتم گورتو گم کن مرتیکه هیز هول .شما با آدم بی ذات و هولی ازدواج بودی ک فقط تو رو کالای جنسی می‌دیده. تروخدا اعتماد بنفس داشته باش اون داشته بهونه میکرده واقعا بهم ریختم 

#انسانیت
مال زایمان نیس من از بچگی داشتم و دارم

منظورم اینه ک یکی از دلایلشه 

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
توروووخدا انقد اعتماد بنفستون کم نباشه ترک داشته باشی خب مگه جیه؟ خودمم یه خورده دارم خیلیم دلشون ...

قبلیش بررسی کنن بهتر از اینه ک بعدش یهو طلاقت بدن

الان پشت سر من فامیل میگن نکنه دختره ی بیماری مهم داشته ک اینطور طلاقش دادن

اخه ما با هم از لحاظ اخلاقی خانوادگی و این چیزا اصلا مشکل نداشتیم😞😞فقط بخاطر ظاهر طلاق داد

منم دارم .

برام مهم نیست 

برا همسرم مهم نیست 🫥مثل امواج دریا هستن

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
2706