2752
2734
عنوان

دوستان کسی هست مجرد باشه و بدنش پر از ترک پوستی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3637 بازدید | 185 پست
عزیزم بدن خودته چرا انقدر خود فروشی میکنی .مگه پسری ک تو رو بخواد باید بخاطر بدنت بخواد .لطفا اینجور ...

چون دقیقا همینههههه

منو با بهترین. اخلاق و زیبایی چهره و خانواده با اصالت بخاطر همین چیزا طلاق دادن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چون دقیقا همینههههه منو با بهترین. اخلاق و زیبایی چهره و خانواده با اصالت بخاطر همین چیزا طلاق دادن

مطمعن باش اینا بهونه بوده فقط

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
تو هم ادبیاتت از حال بقیه بدتره 😂

ادبیات من از تعجب حال شماست

درضمن این ترکا هیچ ربطی به زایمان نداره وقتی اطلاعی نداری نظر نده

دلایل زیادی مثل بلوغ چاق و لاغر شدن داره بخاطر همون چاقی شکم در دوران بارداری اطراف شکم و جاهایی که ورم میکنه میاد نابغه

حتی بعضی از آقایدن هم ممکنه داشته باشن نکنه اونام زایمان کردن باهوش🤣🤣🤣

کاش میشد بشی🖤💔
چون دقیقا همینههههه منو با بهترین. اخلاق و زیبایی چهره و خانواده با اصالت بخاطر همین چیزا طلاق دادن

خب بنظرت نباید خوشحال باشی ک طلاق گرفتی .چون کسی ک تو رو بخاطر بدنت بخواد ببخشید ولی اصلا ارزش هیچی نداره 

#انسانیت
کرم. چی. میزنی

اسی بزار خیالتو راحت کنم هییییچ درمانی نداره

لیزر هم زباد جوابگو نیست

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

ببخشید ولی تو ریدی با این انتخاب همسرت

اخه پسری که تورو واسه تن و بدنت میخواد ارزشش داشت؟

اشتباه از انتخابت بوده نه ترک پوستت

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.

خدا تو شکر کن از این ادم چلغوز جدا شدی ... چون این ادم فقط جسم تورو میخواسته 

مردها انسانهای جالبی هستن بعضی هاشون 

زنی رو میخوان با پوست نوزاد اما با عقل یک زنه 85 ساله 

درحالی اینطور مردها یک پسر شش ساله هستن و وقت ازدواجشون نشده همون بهتر رفت عزیزم 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
زیاد اهمیت نداره منم ترک هام زیاد بود بعد بارداری زیاد تر  تو خواستگاری هم مسائل خیلی مهمتری ه ...

اخه من شوهرم بخاطر این موضوع جدا شد😑

بعدم گفنه قبل خاستگاری بش بازم طلبکار بود ک تو فقط گفتی پشت کمر هست جلوی ران رو نگفته بودی😒😒

2706