2733
2739
عنوان

عید و جدایی منو شوهرم عادت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 20 پست
تقسیم نمیکنه میگه من همش اونجا باشم توام هر جور راحتی 

از در محبت وارد شو بگو دلت تنگ میشه ، زن و شوهر باید کنار هم باشن

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر راهی بگی امتحان کردم قبول نمیکنه میگه ما همیشه پیش همیم بهم وابستگی نداره

هوف امان از دست مردا 

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
هوف امان از دست مردا 

😞😞😞😞میخاد تا آخرش همینجور ادامه بده بهش پیام دادم بی محلی میکنه خیلی تحقیر شدم هرکاری میکنم نمیشه خیلیا میگن بیخیالش شو توام خوش بگذرون بهتر که نیست ما ارزومونه شوهرم این کارو کنه من سخته حس خوب ندارم 

2728

ما همشهری بودیم ولی بخاطر کار همسرم افتادیم شهر دیگه، من قبلا میشد که خونشون بخوابم ولی الان اصلااا،یکی دو بار وعده شام یا نهار میرم، همسرمم اغلب پیش خودمه ولی دیگه خب مامانم اینا مهمون دارن یا پدرم هستن خجالت می‌کشه می‌ره اونجا میمونه،در رفت آمدیم همش😅شما دعا کن یه خونه اونجا بخریم .در کل اگر دلگیری نداری مثل من روزایی که هستی به سه قسمت تقسیم کن یک سوم برو اونجا 🤣ولی کاری به همسرت نداشته باش هرجایی راحته بره 

😞😞😞😞میخاد تا آخرش همینجور ادامه بده بهش پیام دادم بی محلی میکنه خیلی تحقیر شدم هرکاری میکنم نمیش ...

میفهمم عزیز دلم مردا برای اکثر کاراشون منطق سرشون نمیشه