2737
2734
عنوان

عید و جدایی منو شوهرم عادت شده

380 بازدید | 20 پست

کیا مثل ما دو تا شهر جدا بودن ازدواج کردن بعدش عیدا و مناسبت کجا میرید خونه مادشوهرتون یا خونه مادر خودتون یا هر کدوم جدا خونه مادر خودش  بهترین راه چیه 

بیشتر خونه مادر شوهر  چون شوهرم بریم خونه مامانم اینا دوس داره خیلی بریز بپاش کنه و برای همین ...

شوهرم خونه مادر من نمیاد منو میذازه میره 😔

میگه اینجور بهتر هرکی خونه مادرش باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم خونه مادر من نمیاد منو میذازه میره 😔 میگه اینجور بهتر هرکی خونه مادرش باشه 

خب بگو بهش دوس داری پیش هم باشین

من شده نرفته باشمم هیچوقت قبول نمیکنم تنها مگر اینکه ماموریتی چیزی داشته باشه تنها برم بمونم 

2731
خب بگو بهش دوس داری پیش هم باشین من شده نرفته باشمم هیچوقت قبول نمیکنم تنها مگر اینکه ماموریتی چیزی ...

گفتم دعوا شده کار به طلاقم کشیده فایده نداشت میگه ما همیشه پیش همیم این چند روز نباشیم چیزی نمیشه خاهرشم همین کارو میکنه با شوهرش 

مام از دو تا استان مختلفیم اگه عروسی گرفتع باشیم اول خونه خودم سالو تحویل میکنم ، بع. میرم خونه مادرشوهر بعدم خونه مامانم که شماله . 

اگه عقد باشم بستگی به کار و دانشگاه همسرم و خودم داره 

زیاد حساس نباش رو این چیزا گلم

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
مام از دو تا استان مختلفیم اگه عروسی گرفتع باشیم اول خونه خودم سالو تحویل میکنم ، بع. میرم خونه مادر ...

شوهر من قبول نمیکنه بمونه خونه مادرم میگه تو میخای بیا خیلی سرد میگه من نمیام میخام کل تعطیلات کنار خانواده خودم باشم 

2738
خب دیگه جزئی از اخلاقش شده اتفاقا بهتر خودت تنها باش خوش بگذرون

کاش اینجوری بودم نمیتونم سخته برام همیشه مشکل داریم من خونه فامیلش میرم ولی اون  از ما دعوت میگیرن نمیاد محل نمیده نمیدونم چجوری مدیریت کنم همیشه دعوا دلخوری نباشه

شوهر من قبول نمیکنه بمونه خونه مادرم میگه تو میخای بیا خیلی سرد میگه من نمیام میخام کل تعطیلات کنار ...

ای بابا نمیدونم چی بگم والا 😑🤦🏻‍♀️

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
شما بجای من بودید چکاری میکردید خیلی ساله نمیتونم با این قضیه کنار بیام 

کنار نمیومدم اگه با خانواده همسرم تو یه شهر زندگی می‌کردم 

ولی خب میتونی پیشنهاد بشی نصف تعطیلات پیش خانواده همسرت نصفشم پیش خانواده خودت باشی

با خانوادشون یجا زندگی نمیکنیم 

خب پس تقسیم کنین عزیزم اونم دلش میخواد پیش خانواده اش باشه توام ولی همو تنها نذارین

2706