2737
2734

خوشا صیدی که صیادش حسین ع است

خوشا دردی که درمانش حسین ع است

بر سر کویت چون منی هزار ها داری

ولی بدان که گدایت🥺فقط تو را دارد 

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س 

التماس دعا🙏

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀
یا ابا عبدالله الحسین 🤲😭😭💔💔

زیارت ارباب نصیبتون بشه ان شاءالله 

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خیلی رو سیاهم نمیدونم چرا با کامنتت بغضم ترکید 😭 انشالله بحق همین ماه عزیز 🤲💔😭

تا گریه هست امید نجات هست.

هروقت گریه نباشه باید دمبال راه نجات بگردیم 

که اونم راهی  جز امام حسین ع نداریم

تا گریه هست امید نجات هست. هروقت گریه نباشه باید دمبال راه نجات بگردیم  که اونم راهی  جز ...

خیلی التماس دعا دارم ازت تو این شبهای عزیز 😭💔🤲

نـــور بر تاریکی پیـــروز است... ✨
خیلی التماس دعا دارم ازت تو این شبهای عزیز 😭💔🤲

محتاج دعام🙏