2737
2739
عنوان

از کدوم کاربر توی سایت خوشتون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4569 بازدید | 470 پست
😍♥️عزیزم  منم دوستون دارم ❤️ مهربونم

فداتون عزیز دل ❤🙏🥰

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

هیچ کدوم

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
الان همه میگن خربوریدان🙄

حالا من اصلا خشم نمیاد از نظراتی که میده البته هرکس ی سلیقه ای داره ولی خب منطقی نیست که ماهم بگیم اون 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
حالا من اصلا خشم نمیاد از نظراتی که میده البته هرکس ی سلیقه ای داره ولی خب منطقی نیست که ماهم بگیم ا ...

نظراتش بد نیست مودبانس ولی دیگه ...شو دراوردن تا میگن از کی خوشتون میاد همه میگن خربوریدان😂

2706