2733
2739

خوشا صیدی که صیادش حسین ع است

خوشا دردی که درمانش حسین ع است

بر سر کویت چون منی هزار ها داری

ولی بدان که گدایت🥺فقط تو را دارد 

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س 

التماس دعا🙏

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀
یا ابا عبدالله الحسین 🤲😭😭💔💔

زیارت ارباب نصیبتون بشه ان شاءالله 

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی رو سیاهم نمیدونم چرا با کامنتت بغضم ترکید 😭 انشالله بحق همین ماه عزیز 🤲💔😭

تا گریه هست امید نجات هست.

هروقت گریه نباشه باید دمبال راه نجات بگردیم 

که اونم راهی  جز امام حسین ع نداریم

تا گریه هست امید نجات هست. هروقت گریه نباشه باید دمبال راه نجات بگردیم  که اونم راهی  جز ...

خیلی التماس دعا دارم ازت تو این شبهای عزیز 😭💔🤲

نـــور بر تاریکی پیـــروز است... ✨
خیلی التماس دعا دارم ازت تو این شبهای عزیز 😭💔🤲

محتاج دعام🙏