2737
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125818 بازدید | 1044 پست
الهی مبارکه پس میخوای به قول ماترک هااوثرمردیعنی مردتومشت ات بگیری ای کلک خوبه اماسواستفاده نکن بعدت ...

مرسی عزیزم

بالا بهت گفتم مشکلمون چیه، حتی شاید بهم بزنم نامزدی رو

فقط 46 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

ی عادتی داره رو حرفش حرف بزنی لج میکنه هرچی بگه میگم باشه بعدا کار خودمو میکنم گاها مثلا گفتم باشه خودش موافقت میکنه

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم بالا بهت گفتم مشکلمون چیه، حتی شاید بهم بزنم نامزدی رو

اهایادم نمیاداماجنگ اول بهترازجنگ اخره واینکه اول زندگی بحث نداشتن تفاهم طبیعیه باهم وقت بگذرونیداگه دیدی نمیشه تفاهم ندارین تصمیم نهایی وبگیر

اهایادم نمیاداماجنگ اول بهترازجنگ اخره واینکه اول زندگی بحث نداشتن تفاهم طبیعیه باهم وقت بگذرونیداگه ...

ممنون قشنگم مرسی

منم موندم چه کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2731
اخه عزیزم هم چاه هم راه گفتم عمل کن نتیجه وبگیرفکرفرارنباش نترس 

بشه عزیزم مرسی ازت🤗

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خونه ما شایسته سالاری هست 

حرف منطقی تر از دهن هر کی دربیاد فرق نداره 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
ببخشید متوجه نشدم؟

شکم و زیر شکم رو گفتین برای آقایون مهمه

منم گفتم این دوتا بی ارزش ترین چیزا هستن برای یک انسان فهمیده و در شان یک مرد یا انسان نیست

اگر دیدین یک نفر قلقش اینه ازش دوری کنید

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
2706