2733
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126003 بازدید | 1044 پست
مرداد و بهمن هردو اجتماعی هستن فقط اینکه مردادی عاشق پیشه عاشق توجه و تعریف و تمجید هست و احساسی&nbs ...

خیلی ممنون 

اون بهمنیه خیلی دوس داره بش توجه کنم محبت کنم مثلا دلش میخاد همش هعی بگم دوستت دارم منم حوصله ندارم خیلی ناراحتی پیش میاد چکنم

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍
خیلی ممنون  اون بهمنیه خیلی دوس داره بش توجه کنم محبت کنم مثلا دلش میخاد همش هعی بگم دوستت ...

خب این برمیگرده ب دوس داشتن 

اگ از ته دل باشه خود ب خود دوس داری قربون صدقه اش بری 

ولی اگر تو مراحل آشنایی هستین باید بهش بفهمونی ک نیاز ب شناخت بیشتر داری و هنوز آمادگیشو نداری 

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب این برمیگرده ب دوس داشتن  اگ از ته دل باشه خود ب خود دوس داری قربون صدقه اش بری  ولی ...

مرسی

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍
2742
خب باهاش در یک موقعیت مناسب صحبت کنین ..از اذیت شدن هاتون بگین... به نظرم سانسور کردن خودتون خیلی ا ...

میترسم ناراحت بشه،یا فکر کنه لیاقت ندارم،یا فکر کنم خودخواهم و هوا برم داشته 

حتی خودمم بعضی وقتا فک میکنم دارم ناشکری میکنم

واقعا نمیفهمم چی درسته چی غلط

میترسم بگم ومحبتشو نسبت بهم کم کنه

اصلا چرا اینجوریه؟

از حق نگذرم من کلا ادمی ام که خیلی اهل نحبت نشون دادن نیستم همیشه میگه حامون عوض شده تو مثل مرد میمونی ومن مثل زن

ومعمولا ازم گله میکنه که تو به من توجه ومحبت نمیکنی

اگر ضغیف و عاشق باشم زندگیمو میبازم . باید قوی و محکم و بدون ترس از دست دادنش باهاش رو به رو بشم . شال های اول زندگی عاشق و ساکت و دنبال عشقش بودم فقط که هربلایی بود سرم اورد 

2738
دیگه کار ما از قلق گذشته چون دیگه حرف حرف منه🤣🤣🤣

چه خووب

فقط 44 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
همه یع نقطه ضعف دارن دوستان راست میگن اماتوخودت بهتربایدبدونی نقطه ضعف اش چیه مگه شناخت کامل نداری ب ...

آخه نامزدیم هنوز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

احترام میذارم، محبت میکنم.

یه وقتایی هم که اون روم رو بالا میاره، به مرگ میگیرم که به تب راضی بشه 🤦🏻‍♀️

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
همه یع نقطه ضعف دارن دوستان راست میگن اماتوخودت بهتربایدبدونی نقطه ضعف اش چیه مگه شناخت کامل نداری ب ...

میدونی یک و سال و نیمه باهم آشنا شدیم اما هنوز عقد نیستیم، خیلی زیاد اصرار به رابطه دارم و میگم نه بدخلق میشه و ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706