2733
2739
عنوان

شما باشید چیکار میکنید؟

66 بازدید | 11 پست

دیروز خواستیم بریم عیددیدنی خونه ی عمه ی همسرم و خاله ی من که زنگ زدیم هیچکدام خونه نبودند و همسرم گفت که دیگه بیخیال و اینا

الان عمه ی همسرم زنگ زد و عذرخواهی و اینا و گفت که خونه ان و خوشحال میشن بریم

اما خاله ی من تا امروز که میدونم خونه هستش زنگی نزده!

اما مادرم واقعا گیر داده که نههههههه حتما برید

از طرفی رابطه ی همسرم و شوهرخاله چندان جالب نیست و نمیخوام هی ما خودمونو کوچیک کنیم به خدا خسته شدم هی از طرف اونا کم محلی دیدم اما باز بخاطر مادرم گفتم چشم

شما جای من بودید چیکار میکردید؟

(اینم در نظر بگیرید که کوچکترین انتقادی نسبت به خاله هارو مادرم مطلقا قبول نداره)

خواسته‌هایت‌را‌بسپار‌به‌خدایی‌ ﮼که‌تمام‌کارهایش‌به‌موقع‌است

اینم بگم که مامانم میگفت که خاله قراره شما و اون یکی خاله رو شام دعوت کنه فقط منتظره ما اول بریم بعد اون دعوت کنه

الان ما خواستیم بریم اما خونه نبودن اینو رفتن حساب نمیکنن و خاله جان دعوت هم نمیکنه چون میگه اونا یعنی ما هنوز نرفتیم خونه اش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادا در بیار بگو مریضی

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2731

دیگه خالتون نبوده ... کجا برید 

بعدشم شمارتونو دیدن . باید زنگ بزنن که برین

اگه برین  خودتونو هی کوچیک می کنین . مگه وقتتون الکیه

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2738
من برام پیش اومد همچین موردی دیگه نرفتم

خداشاهده از روز اول که تو خونه ی مامانم ، شوهرخاله همش به همسرم قیافه گرفت اصلا نمیخواستم برم بخاطر مادرم مجبور شدم که اونم زنگ زدم نبودن خونه

زیاد سخت نگیرید برید یک ساعت  بشینید و بیایید دنیا ارزش اینقدر سخت گرفتنو نداره

آخه همسرم نمیره

اصلا قرار بود خونه ی عمه اش هم نره که خب اونا زنگ زدن قراره بریم ، خاله ی من یه زنگم نزد که امروز خونه ایم خواستید بیایید