2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه درد نداره...فقط بعدش بستنی بخور ک خونریزی نکنه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

منم سه تا باید بکشم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

نه هیچ سخت نیست . من که تنها رفتم و قبلش از دندونپزشکی می ترسیدم و گفتم خدایا چیه و ... اما دفعه اول با دوستم رفتم و حتی قرآن بردم در اون حد . اما واقعا دیگه چیزی نبود و بی حسی میزنن متوجه اینقدر نمیشی . بعدش خودم تنها رفتم و دو تا عقل رو هم با هم کشیدم . برو قوی باش ... واقعا چیزی نیست 

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2738
من دندون دائمیم که باید عصب کشی میکردم رفتن کشیدم تو عفونت بود خیلی درد داشت این که دندون عقل هست حس ...

بکش بره بقیه دندوناتو خراب میکنه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اتفاقا تو جراحی حس میکنم اون برش لثه خیلی درد داشته باشه آخه بی حسی ها خوب نیستن

نه اصلا، من هم خودم دندونپزشکم و هم زمان دانشجویی دندون عقلمو استادم جراحی کرد کوچکترین حسی نداشتم ولی بعدش دردش زیاد بود که فقط با نوافن رفع شد

2706