2737
2739
عزیزم باید بزنی و هر ۴ تاشو سر ی ساعت مشخص بزن میگن عصر بهترین موقعس 

عوارضی نداره من بیشتر به خاطر عوارضش میترسم میترسم فولیکولام بیش از حد بزرگ بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عوارضی نداره من بیشتر به خاطر عوارضش میترسم میترسم فولیکولام بیش از حد بزرگ بشه

نه عوارضی نداره برا من ک نداشت جوابم نگرفتم البته .. منم ۴ تا زدم ماه اول لتروزول هم نوشته بود از ۳ پری

🖤دخترم🖤
2731

مگه داخل یخچال نذاشتی؟

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
مشکلتون چیه تنبلی دارین ؟ چن سالتونه

نه تنبلی ندارم فولیکولم یه ماه کوچیک بود دکتر دارو داد رشدش اکی شد ولی باردارنشدم این ماهم چهار تا آمپول داده شوهرم تحرکش صفره ولی دکترش میگه اشکال نداره نرماله من احساس می‌کنم به خاطر تحرک شوهرم باردار نمیشم

2740
نه تنبلی ندارم فولیکولم یه ماه کوچیک بود دکتر دارو داد رشدش اکی شد ولی باردارنشدم این ماهم چهار تا آ ...

عزیزم شوهرت باید دارو مصرف کنه .. از منم شوهرم تحرکش کم بود ۲ ماه استفاده کرد اوکی شد .. ولی منم هنوز جواب نگرفتم این ماهم سینال اف داده دور ناف منتظر نتیجع هستم

🖤دخترم🖤
نخریدم هنوز

آها،بگیر به نظرم از همین روز ۷ بزن،سر یه ساعت مشخص هم بزن هر۴ تارو،من عصرا میزدم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
عزیزم شوهرت باید دارو مصرف کنه .. از منم شوهرم تحرکش کم بود ۲ ماه استفاده کرد اوکی شد .. ولی منم هنو ...

دارو مصرف کرد خوب شد قطع که کرد دوباره همون شد 

2706