2733
2739
عنوان

چرا هر کی تا کمک میخواد میگین طلاق بگیر

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 27 پست
استارتر گفتند تا می آد یه کسی مشکل اش رو اینجا می گه بعضی ها  بدون تامل و علت یابی گزینه ی طلاق ...

خب اتفاقا طلاق تو بعضی وارد منطقیه و احساس اونیه ک میدونی باهاش نمیسازی و مشکل  حاده باز باهاش بمونی 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
والا راهی ک آدم عادی میره متفاوت از راهی که یه مشاور میگه راههای ما اغلب احساسی هست

وقتی شما به دو مشاور مختلف مراجعه کنید و دو روش کاملا متفاوت بهتون پیشنهاد کنن ‌دیگه اعتقاد و اعتمادی به مشاوره و مشاور براتون باقی میمونه . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه والا از صبح طرف میگه یه حدس و گمان همه میگن حست اشتباه نمیگه طلاق بگیر بابا دو تا بچه آواره شن ...

اتفاقا من اینجا تاپیک زدم راهنمایی خوب کردن من گوش ندادم و برگشتم پیش شوهرم حالا که برگشتم فهمیدم حق کاملا با نینی سایتی تا بود ازین آدم برا من شوهر در نمیاد

2742
خب اتفاقا طلاق تو بعضی وارد منطقیه و احساس اونیه ک میدونی باهاش نمیسازی و مشکل  حاده باز باهاش ...

من مخالف طلاق جای که دیگه امکان زندگی کردن نیست . نیستم . اما حرف استارتر این بود چرا ندیده و نشناخته و علت ماجرا رو دقیق ندونسته پیشنهاد طلاق رو می دن . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
اتفاقا من اینجا تاپیک زدم راهنمایی خوب کردن من گوش ندادم و برگشتم پیش شوهرم حالا که برگشتم فهمیدم حق ...

شما قبلش بزرگتراتونم گفتن برگردید یا احساسی

والا الان اون تاپیکی ک شوهرم میگه حلالت نمیکنم همه میگن جدا شو ک حق دارن ولی اینی ک طرف میگه حدس زدم میگن جدا شو مسخرس

منم یه مورد رو نگفتم عزیزم

بعضیا جاها طرف واقعا مشخصه زندگیش جهنم

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
من مخالف طلاق جای که دیگه امکان زندگی کردن نیست . نیستم . اما حرف استارتر این بود چرا ندیده و نشناخت ...

مرض دارن 😐😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
مرض دارن 😐😂

احساس قوی دارن  درد و ناراحتی دیگران سریع روشون اثر می کنه 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2738
احساس قوی دارن  درد و ناراحتی دیگران سریع روشون اثر می کنه

😂مردشور این احساسو ببرن 

😂مردشور این احساسو ببرن 

هر چیزی خوبی و بدی خودش رو داره . اما امام صادق ع : بهترین خوبی ها نزد زنان هست . چرا همین ایثار و خود گذشتگی بیشتر زنان دارن بر گرفته از همین احساس زیباست . گذشت در برابر اذیت های همسر . بی احترامی فرزندان . دقت کردی می گن نفرین مادر نمی گیره .....

شما قبلش بزرگتراتونم گفتن برگردید یا احساسی والا الان اون تاپیکی ک شوهرم میگه حلالت نمیکنم همه میگن ...

من بزرگترام خبر ندارن گیر چه آدمی افتادم وگرنه یه لحظه هم نمیزارن با این آدم زندگی کنم 

هر چیزی خوبی و بدی خودش رو داره . اما امام صادق ع : بهترین خوبی ها نزد زنان هست . چرا همین ایثار و خ ...

ولی من هیچوقت نمیتونم درک کنم ک  در برابر بعضی چیزا گذشت کرد ..!!

از من مشاوره بگیرین بهتر از همشونم...ببین خیانتم کرد اولین بار اگر اومد اظهار پشیمونی کرد که یه خونه ای چیزی ازش بگیرین اگر دومین بار بود دیگه میتون پرتش کنی از خونه زندگی بیرون و راحت زندگی کنی