2733
2739

طرف میگه به شوهرم شک دارم اثبات نکردم میگین جدا شو

یعنی یبار ندیدم اندازه انگشتای دست کسی بگه از مشاور کمک بگیر 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اتفاقا اونقدر همه میگن برو پیش مشاور من حالم از کلمه مشاور بهم میخوره

بابا آدم خودش که خر نیست می‌دونه باید بره پیش مشاور اگه اینجا چیزی میگه صرفا درددل یا استفاده از تجربه دیگرانه

موقع تصمیم جدی هم حتماً مشاور میرع

چون عاطفی هستن خانوم ها و احساسی تصمیم می گیرند البته بیشترشون نه همه

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2738

طلاق چ ربطی به احساسی بودن داره ؟😐

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
چون مرض دارن خودشون با بدترین شوهر میسازن و نمیتونن جدا شن بعد آرزوها و فانتزیاشونو اینجا واسه دیگرا ...

دقیقا

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
کسانی که میان این‌جا همه راهی رفتن و هیچ نتیجه‌ای نداده ، جز طلاق راهی براشون نمونده منتظر تایید هست ...

والا راهی ک آدم عادی میره متفاوت از راهی که یه مشاور میگه راههای ما اغلب احساسی هست

طلاق چ ربطی به احساسی بودن داره ؟😐

استارتر گفتند تا می آد یه کسی مشکل اش رو اینجا می گه بعضی ها  بدون تامل و علت یابی گزینه ی طلاق رو پیشنهاد می دن . از اون بابت گفتم

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

دقیقا 

طلاق خیلی وقتا خوبه خیلی وقتا بد

اتفاقا اونقدر همه میگن برو پیش مشاور من حالم از کلمه مشاور بهم میخوره بابا آدم خودش که خر نیست می‌د ...

نه والا از صبح طرف میگه یه حدس و گمان

همه میگن حست اشتباه نمیگه طلاق بگیر

بابا دو تا بچه آواره شن ک طرف حدس زده

2706