2752
2734

دوستان ممنون میشم مراحل از پوشک گرفتنو بگین .کسیو ندارم برام کامل توضیح بده 

دختر من ۲۶ماهشه قشنگم حرف میزنه اما اصلاااا اصلا جیش نمیگه 

انگار اصلا نمیدونه جیش چیه 

میبرمش دسشویی مدتها باهم میشینیم اما دریغ از یه قطره

اصلا جیش نمیکنه فقط میشینه بازی میکنه 

از پوشک بگیرمش بعد یادش بدم یا شو.رت اموزشی بگیرم 

چیکار کنم 

اولش همینه هی میبری هی جیش نمیکنه

من ی بار جلو دخترم خودش جیش کردم تا ببینه بفهمه جیش چیه😑😑😑💔

شرت اموزشی بگیر اگر جیش کرد تو شرتش سرش داد نزن نترسه دسشوییت خمیشه تمیز و خوشبو باشه بچه بدش نیاد باهاش حرف برن کارتون بزار بالاخره راه میافته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سن خوبیه منم پسرمو همین سن گرفتم

من براش برچسب گرفته بودم جیش ک می‌کرد یکی میزدم ب کاشی دستشویی 

قصری هم داره مدل خرس هست بهش میگفتم بدو بدو جیش جیش گشنمه جیش کنیم توش 

ماشین باری می‌بردم میگفتم جیش کن توش خالی کنیم 

اوایل ۴۰ دقه یبار می‌بردم بعدش کردم ساعتی 

برا ظهورش صلوات🙇برا مادر شدن دوباره م صلوات😚
2731

سلام

عزیزم معمولا میگن سن درست از پوشک گرفتن بچه سه سالگی هست

اگر شما احساس میکنید که بچتون آمادگی داره میتونید زودتر بگیرید 

ولی اینطور که مشخصه وقتی هنوز درگیر نداره از جیش کردن فکر کنم هنوز آماده نیست

با این حال تجربه ی خودم این هست

هر بیست دقیقه بچه رو می‌بردم سرویس و یه عروسک داشت که پاش پلاستیکی بود اونم می‌بردیم که یعنی اونم میخواد جیش کنه و اجازه میدادم پاهای عروسکو هم بشوره به هوای عروسک می‌رفت دستشویی .

پوشک گذاشتم دم در گفتم بدیم فرشته ها ببرن برای یه نی نی کتاب هم براش می‌خوندم شعر بود و اسمش مامان بیا جیش دارم و تشویقش هم میکردیم همگی!

در کل یه مدت باید مدام ببریش خودت تا حس کنی اما ه شده و باد گرفته و قید فرش و پاکی خونرو هم بزنی کلا حساس نباشی تا یاد بگیره

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
اولش همینه هی میبری هی جیش نمیکنه من ی بار جلو دخترم خودش جیش کردم تا ببینه بفهمه جیش چیه😑😑😑💔 ...

اخه هنوز نمیدونه جیش چیه یعنی ش.ورت اموزشیو جایگزین مای بیبی کنم؟

سلام عزیزم معمولا میگن سن درست از پوشک گرفتن بچه سه سالگی هست اگر شما احساس میکنید که بچتون آمادگی ...

ش.ورت اموزشیو جایگزین مای بیبی کنم یانه صبر کنم اول جیش بگه بعد پوشکشو باز کنم

اخه هنوز نمیدونه جیش چیه یعنی ش.ورت اموزشیو جایگزین مای بیبی کنم؟

اره 

توضیح بده بهش بگو دیگ بزرگ شدی نباید پوشک بپوشی باید خودت بری دسشویی و ...بچه ها باهوشن هر چی بگی میفهمه زیاد حرف بزن باهاش

اره  توضیح بده بهش بگو دیگ بزرگ شدی نباید پوشک بپوشی باید خودت بری دسشویی و ...بچه ها باهوشن ه ...

حرف زیاد میزنم خودشم خیلی خوب صحبت میکنه راجع به جیش هم زیاد صحبت کردیم ولی اصلا نمیگه اونو