2733
2739
عنوان

پخت حلوای خانگی

70 بازدید | 5 پست

سلام خانما 

کسی هست از طریق پخت حلوا یا کیک یزدی و کلوچه و این چیزا درآمد داشته باشه 

به نظرتون حتما باید کلاس برم یا خودم میتونم از طریق فضای مجازی آموزش ببینم 

چجوری بفروشم از کجا شروع کنم 

ب نظرتون در آمدی داره؟

کسی قیمتا رو می‌دونه 

خیلی وقته دل کندم ازت ...😊

عزیزم قیمتش رو از شیرینی پزی ها بپرس... بلطف فضای مجازی میتونی انواع و اقسامش رو با قلق های مخصوصشون یاد بگیری و چند بار امتحان کنی تا راه بیفتی... برای تزئینش و چشم نوازی کارات بیشتر ایده بخرج بده

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

سلام من خودم دوره هاش رفتم کیک یزدی وحلوا و کیک عصرانه واین جورچیزا دوساله ولی یک ساله جدی دارم میپزم تاالان درآمدی ندارم نمیدونم توشهرمون خریدار نیست نمیدونم خوب نمیپزم .اطرافیان همون خانوادام خوششون میاد ولی به کافه ها یا سوپری ها میبرم اصلا نمیخوان حتی تست هم نمیکنن☹️ .قیمت هم چون تازه شروع میکنم خیلی خیلی منصفانه میدم مثلا کیک یزدی تومحلمون پرسیدم از۸۰ تا۹۰ تومنه من خونگی ۹۰ میدم ولی قبول نمیکنن 😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوسال پیش با وسایلی که خریدم به اضافه هزینه کلاسام ۱۴میلیون هزینه کردم هیچ الان افسوس میخورم کاش ادامه تحصیل میکردم حداقل تو دانشگاه پیام نور یا آزاد که تومحلمون بود الان چیزی نمونده بود تموم بشه من ناامیدت نمیکنم شاید استعدادشو داشته باشی وازهمه مهمتر مهارت فروختن داشته باشی فروش خیلی مهمه ولی من خیلی پشیمونم 

2731
دوسال پیش با وسایلی که خریدم به اضافه هزینه کلاسام ۱۴میلیون هزینه کردم هیچ الان افسوس میخورم کاش ادا ...

خودمم دقیقا از همین میترسم که هیشکی نخره

چون تو شهری زندگی میکنم که زیاد اینا براشون مهم نیست 

سلام من خودم دوره هاش رفتم کیک یزدی وحلوا و کیک عصرانه واین جورچیزا دوساله ولی یک ساله جدی دارم میپز ...

نظرتون در مورد سوسیس و کالباس خانگی یا فینگر فود چیه