2737
2739
عنوان

زندگی کردن تو روستا واقعا سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 3065 بازدید | 105 پست
عزیرم باید پولشو داشته باشیم برا زندگی تو شهر متاسفانه شغل همسرمم همینجاس😭 باید بسوزم و بسازم

کاش من خونه داشتم توروستا هم بود اشکال نداشت من الان تو یکی از بندر های بوشهر که روستا به حساب میاد اما روستا نسبتا پیشرفته ولی درمانگاه ودکتر وداروخانه واین چیز ها نداره ولی سوپری ولباس فروشی این چیزها داره اما مردک خونش سقف چوب اومده خونه از 900برد 1600نشستیم حالا اومده یهو خونه برد 3500چقدر زور داره که نه کابینت داره نه سرویس توخونه داره وسقف چوب باشه بعد این همه اجاره بدی میگی اخه چرا این قدر زیاد میگه شرکتی هستی همین عید 200میلیون دادن بهتون خوب مردک خر بابت عذابی که کشیدیم وشرجی والودگی این شهر خراب شده دادن مفتی که ندادن

پدر و مادر من بعد از پنجاه سال زندگی تو شهر به روستا مهاجرت کردن 

الان باغ و باغچه دارن ،گاو و مرغ و خروس و یه گربه دارن 

واقعاً طعم زندگی رو تو روستا میشه چشید .

تو روستا سحر از خواب  پاشدم از پنجره بیرون رو نگاه کردم ستاره ها به جای اینکه بالا سرم باشند روبروم بودن ،واقعا صحنه شگفت انگیزی بود .همین تماشای ستاره ها و طلوع و غروب خورشید برام کافیه تا منم یه روزی که اوضاع مالیم خوب شد برم روستا زندگی کنم.

خرید و پاساژ گردی سالی یکبار حال میده اونم با جیب پر پول نه بیشتر .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما حیاط بزرگ داریم هوای عالی مرغ وخروس وجوجه تازه جوجه هام هم طی سانحه ناگواری توسط جانوران ...

مشکل من اینجاس که حیاط هم نداریم. تو یه ساختمون دوطبقه زندگی میکنم که هر روز خدا تو خونم بعضی وقتا یادم میره برم تراس هوا به سرم بخوره

2728

حرفاتو قبول دارم ولی منی ک تو شهر زندگی میکنم دلم میگیره نمیرم خرید😂

تو تصوراتت قشنگه ک دلت مبگیره بری مغازه ببینی واقعیت نداره بیرون بیرونه دیگ دلت میگیزه تو روستاتون بچرخ

صندلی ماشین بخر واسه بچت خودت رانندگی کن شوهرتم محل نده ب مردا باشه اجازه نمیدن زنا یکم پیشرفت کنن

2738
عزیزم شهر هم معایب بزرگی داره ،آدم هر روز که نمیره خرید تازه زندگی تو شهر گرونه باید جیبت پر پول باش ...

نمیدونم واقعا من چون همیشه روستا بودم دلم میخاد مهاجرت کنم برم شهر. واسه شغل شوهرم دوماه رفتیم شهر واقعا اون دوماه لذت بردم همیشه شاد بودم میگشتم. هرروز میرفتم کافه رستوران. بعد از اینکه از شهر برگشتیم اومدیم روستا یبارم نرفتم بیرون از روستا متنفر شدم 

مشکل من اینجاس که حیاط هم نداریم. تو یه ساختمون دوطبقه زندگی میکنم که هر روز خدا تو خونم بعضی وقتا ی ...

یعنی اصلا حیاط ندارین عزیزم؟ شما که خونه خودتونه تو تراستون کلی گل و گلدون بزارین تو گلدون سبزی بکارید خیلی کیف میده که همیشه هم بهشون سر بزنین خودتون هم ذوق کنید و ادم شجاعی بشین و چند وقت یک بار برین شهرخوش بگذرون اونقدر که که دور زدن در شهر به ما خوش میگذره به شهری ها خوش نمیگذره  چون برای ما تازگی بیشتری داره تا اونا

میخواهم طوری زندگی کنم که از زندگی لذت ببرم،اگر در کنارش موفقیتی حاصل شد که چه بهتر،ولی اگر نشد هم باز خوب زندگی کرده ام و همین کافی است.من موفقیت را به خودی خود هدف نمی دانم و خیلی از مردم این را نمیدانند (برایان مگی)
نمیدونم واقعا من چون همیشه روستا بودم دلم میخاد مهاجرت کنم برم شهر. واسه شغل شوهرم دوماه رفتیم شهر و ...

حالا به این سادگیم نیست که تو شهر حتمن باید خونه داشته باشی بعدم بالاشهر باشه..واقعا زندگی پایین شهر از روستا هم بدتره..حداقل باید یه ماشین خوب داشته باشی که کم نیاری..واقن راست میگن جیبت پر پول باشه که بتونی هرچی دلت خاست بخری..مشکل پوله پول

خدایا شکرت..خدایا کنارم باش

بعد تعطیلات عید برو شهر نزوبکتون کلاسهای اشپزی یا هنری یا هر کلاسی دوس داری ثبت نام کن،بعدم با تاکسی برو بچتو بذار مهد کلاستو برو برگرد خونه

من مشهد بودم  سال قبل بخاطر الودگی شهر اومدیم حاشیه شهر تو روستا

الانم مرغ دارم،بز دارم،کبوتر دادم سبزی دارم،هوای خوب دارم

هفته اب دوبارم با اسنپ میرم مشهد کلاس اشپزی و هنری 

بعدم میام خونه

خیلی م واقعا راضیم

حالمم خیلی خیلی بهتره از بودن ت دود و الودگی مشهد

کلا تینجا ۵ تا ن نوایی،تعداد زبادی سوپری،۲ تا مغازه لباس فروشی و ۱ شیریتی فروشی داره،حالت ۱ شهرک کوجیکه

میتونی همونجا شاد و خوشحال باشی،فقط سعی کن پیدا کتی چجوری شاد باشی

بد همسایه ها دوست شو ،دوره رقص اینترنتی ثبت نام کن و....

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
حرفاتو قبول دارم ولی منی ک تو شهر زندگی میکنم دلم میگیره نمیرم خرید😂 تو تصوراتت قشنگه ک دلت مبگیره ...

ولی هزارتا دلیل دیگه هم داره که میگم زندگی تو روستا سخته. واسه اینکه بخام برم پیش دکتر زنان 4 ساعت راه رو باید طی کنم. خدمات لیزر و رسیدگی به پوست و این چیزام که کلا از سرم باید بریزم بیرون. بعد زایمانم اینقد جای جوش مونده رو صورتم که فقط باید لیزر کنم ولی خب واسه لیزر هم رفت و برگشت 8 ساعت راه باید طی کنم 

2706