2733
2734
عنوان

زندگی کردن تو روستا واقعا سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 3070 بازدید | 105 پست
منم قبلن روستا بودم..واقعا خیلی سخته ..همه میگن خوشبحالتون ولی ارزوی همه روستایی هاست کوچ کنن شهر..ح ...

واقعا من که همیشه به شوهرم میگم بیا خونه زندگیمونو بفروشیم بریم شهر حتی شده اجاره نشین بشیم 

هرچی میخام آنلاین سفارش میدم ولی بری مغازه ها و بازارو بگردی یچیز دیگس آدم دلش باز میشه چنتا رفیق پی ...

والله مام که تو شهریم آنلاین سفارش میدیم حوصله گشتن نداریم  ولی الان دیگه مثل سابق نیست دسترسی آسون شده،دیگه به خودتون بستگی داره میتونید هر آخر هفته برا خرید و کردش بیاین شهر ،منتها الان هوا زیاد خوب نیست ما خودمونم بیرون نمیریم خیلی.

من شهرم اما شرایطم مثل شماست ، منم دلم میخواست روستا باشم حداقل از هوای آزاد و طبیعت لذت می‌بردم زندانی شدیم تو آپارتمان با هیچکس هم رفت و آمد نداریم ، حداقل مرغ و خروس نگه میداشتم درخت میکاشتم گل و گیاه میکاشتم خودمو سرگرم میکردم اما الان چی

2731
خیلی سخته تو روستا زندگی کردن  اصلا روستا ر دوست ندارم فقط برای یک روز اونم تفریح گذری  ...

خونمون رو که بفروشیم شهر برامون خونه نمیاد قیمت خونه تو روستا خیلی پایینه

واقعا من که همیشه به شوهرم میگم بیا خونه زندگیمونو بفروشیم بریم شهر حتی شده اجاره نشین بشیم 

انقدر بگو تا راضی شه.. بالاخره..من انقدر گفتم..راضی نبود ولی کوچ کرد..ایراد شوهرم این بود که اینجا خونه داشتیم ولی میگفت میخام روستا بمونم

خدایا شکرت..خدایا کنارم باش
روستا زندگی میکنی؟ من روستا بدنیا اومدم همینجام ازدواج کردم و همینجا موندگار شدم متاسفانه 😞 اینجا ه ...

من که از شهر اومدم روستا اوایل ازدواج افسرده شده بودم واقعا سخت 

میشه یه صلوات پدرم را مهمان کنید🙏

منم بچه اصفهان بودم شوعرم خونه داشت شیش سال  منو اورد دقیقا شرایط بدی داره خیلی بد یه پفک نمیشه بری بخری کوچه هاش پر سگ های ترسناک 

حتما ماشینو بردار و با ترسد مقابله کن وگرنه دق میکنی

مردم دو دستن از هر دودسته دوری کنید  😏⁦✌️⁩
انقدر بگو تا راضی شه.. بالاخره..من انقدر گفتم..راضی نبود ولی کوچ کرد..ایراد شوهرم این بود که اینجا خ ...

عزیرم باید پولشو داشته باشیم برا زندگی تو شهر متاسفانه شغل همسرمم همینجاس😭 باید بسوزم و بسازم

منم بچه اصفهان بودم شوعرم خونه داشت شیش سال اونجا تو دهات خونه ساخت و منو اورد دقیقا شرایط بدی داره ...

دقیقا تا سرکوچه نمیتونم برم سگا پارس میکنن شاید باورت نشه بیشتر از 3ساله یبارم نرفتم سوپرمارکت

عزیزم شهر هم معایب بزرگی داره ،آدم هر روز که نمیره خرید تازه زندگی تو شهر گرونه باید جیبت پر پول باشه که بری خرید .

آدم هر روز که نمیره خرید ولی هر روز و هر لحظه نفس می‌کشه .

تو شهر بچه های ما هوای آلوده تنفس می کنن هزار جور مریضی می گیرن .

خودمون نصف عمرمون تو ترافیکیم .

آب آشامیدنی معلوم نیست چه آشغالهایی توشه 

شما آب چشمه می خورید 

غذاهای لاکچری ،کره و شیر و پنیر و ماست طبیعی،تخم مرغ رسمی .

روغن حیوانی طبیعی 

به نظرم داری ناشکری می کنی .

منم که تو شهرم همیشه تو خونه ام .خودم رو تو خونه سرگرم می کنم .

دقیقا تا سرکوچه نمیتونم برم سگا پارس میکنن شاید باورت نشه بیشتر از 3ساله یبارم نرفتم سوپرمارکت

من جنون میگیرم کار شوعرم کشاورزیه متأسفانه نمیتونه زمینو کارشو ول کنه که جیگرم برا بچه هام آتیش میگیره

شوهره ازونام نیس بخواد منو بگردونه 

مردم دو دستن از هر دودسته دوری کنید  😏⁦✌️⁩

ما حیاط بزرگ داریم هوای عالی مرغ وخروس وجوجه تازه جوجه هام هم طی سانحه ناگواری توسط جانوران شکارچی از دست دادیم بزغاله وبره درخت وعلف و آقا داریم حال میکنیم،جور دیگر باید دید / چشمها را باید شست  وگرنه تو شهر هم هزار تا مشکل هست باید یاد گرفت از شرایطی درونش هستی لذت ببری ( خوشی رو شرطی نکنیم)

میخواهم طوری زندگی کنم که از زندگی لذت ببرم،اگر در کنارش موفقیتی حاصل شد که چه بهتر،ولی اگر نشد هم باز خوب زندگی کرده ام و همین کافی است.من موفقیت را به خودی خود هدف نمی دانم و خیلی از مردم این را نمیدانند (برایان مگی)
2706