2737
2734
عنوان

امروز باغ پرندگان تهران بودم +عکس

9861 بازدید | 192 پست

من برای عمل چشم رفته بودم اما عملم کنسل شد گفتیم تا اینجا اومدیم چرا نریم بگردیم! 

رفتیم باغ پرندگان 

بچه ها از ارامشس هرچی بگم کم گفتم از زیبایی از صداهای پرنده ها 

واقعا به همه ی عزیزان سایت پیشنهاد میکنم برن بهترین و قشنگ ترین تجربه ی عمرم بود هیجاناش 

برای اولین بار طاووس از نزدیک دیدم عقاب دیدم 

ببخشید کیفیت عکسا خیلی بده چون گوشیه خودم خاموش شده بود با گوشیه پدر گرفتم:) 

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

جغد قشنگشون ❤کلی فیلم هست ک نمیتونم بذارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2740
حالا بنظر من جایی که حیوانات رو به اسارت گرفتن نرید گناه دارن گناهه

والا به خدا زندگیشون از من بهتر بود 

شما فکر کردین تو قفسن؟! اتفاقا ازاد ازاد بودن ی فضای خیلی بزرگو تور کشی بود پرنده ها از روی سرمون پرواز میکردن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706