2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره بابا خونه خراب میکنن ۳ نفر اونا خاله عمه دایی دختر خاله دختر عمو مامان بابا داداش تازه عروس هرکس ...

خونه 50 متر نیست،  وای تا روی پله کفش،  و صدای همهمه ی شبا،  انگار شبا بیشتر جمع میشدن،  یادمه میگف مرده قانونی اومده خانومش نه مادرشم همینطوری اومده

2728
ن بابا پاسپورت نداره قدیم نیستش ک بهشون بدن الان ی خط هم بهش نمیدن باید پاسپورت داشته باشن اون موقعه ...

خواهرم تو بانکه عزیزم میگه افغان ها بدون پاسپورت میان حساب باز میکنن...در صورتی که نباید اینکارو انجام بدن .ولی خو بانک برای اینکه سپرده بیشتر بشه انجام میده... پس راحتم کارت میگیرن

چقد پر رو،  دوستی داشتم خونه شو داد به سه نفر افغانی که توی اولین برخورد گفته بودن ولی همیشه با ...

بابام هم ب ی افغانی اول اجازه داد یکجوری بودن بیرونشون کرد... من با افغانی زیاد برخورد کردم ...بسیاااااار آدم های پررویی هستن .خیلییی پررو و پرتوقع و دزد هستن.اصلا افغانی خوب ندیدم

2738
بابام هم ب ی افغانی اول اجازه داد یکجوری بودن بیرونشون کرد... من با افغانی زیاد برخورد کردم ...بسیاا ...

عجب،  والا من تو خیابونا دیدم،  پل طبیعت که شده کابل،  نمیشه رفت اصلا میان جا پهن میکنن وووو

ولی انگار پررو هستن همشون.. 

2706