2733
2734
عزیزم به افغان اعتماد نکن،چون تو ایران شناسنامه و هویتی ندارن یکم خطرناکه

اخه اصرار میکنه ب مادرم همش شیرینی میاره مخ مادرمو میخورا تا بهش کارت بده سیم کارت بده مادرم سیم کارت نمیده ولی گفتش کارت منو میخاد بده 

2731
خب طرف سرکار گره و با دوست های افغانیش باهم کار میکنن و همه پولا دست اینه

ببین خودشون به خودشون اعتمادندارند

اگرفرداکارگرهاسرت ریختن وخودش رفت افغانستان چکارمیکنی؟!

منم کلی دوست افغانی دارم

ولی ازریزکارهاشونم خبردارم

اصلاقابل قیاس بامانیستن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
والا میدونم افغان ها خیلی راحت تو بانک حساب باز میکنن... و میتونن کارت بگیرن... کارتت رو نده هر اتفا ...

ن بابا پاسپورت نداره قدیم نیستش ک بهشون بدن الان ی خط هم بهش نمیدن باید پاسپورت داشته باشن اون موقعه میتونن و برگه سرشماری داره 

ببین خودشون به خودشون اعتمادندارند اگرفرداکارگرهاسرت ریختن وخودش رفت افغانستان چکارمیکنی؟! منم ...

ینی چی وانگران شدم مادرم گوش نمیده حرف میخاد بده میگ اطمینانی هستش و مرده سرکارگره حقوق کارگرهارو میده والا من بدبخت میشم

چقد پر رو،  دوستی داشتم خونه شو داد به سه نفر افغانی که توی اولین برخورد گفته بودن ولی همیشه با ...

اره بابا خونه خراب میکنن ۳ نفر اونا خاله عمه دایی دختر خاله دختر عمو مامان بابا داداش تازه عروس هرکسی توی خونه هستن ۱۰۰ متری اجاره میکنن همشون یجا زندگی میکنن 😑

ینی چی وانگران شدم مادرم گوش نمیده حرف میخاد بده میگ اطمینانی هستش و مرده سرکارگره حقوق کارگرهارو می ...

ببین پلیس بفهمه برات بدمیشه

همسرمن کارتشون رودادن به دوستشون

توی مرزآقاهه روگرفتن وکارت همسرم توی جیبش بود

زنگ زدن وباکلی توضیح به همسرم گفتن اصلااینکارونکنن

عللش رونمیشه زیادگفت

فقط بگم ورشکستگی توی افغانیهاخیلی زیاده

بالاخره کارگرهاویاحتی خودش سرت خراب نشن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706