2737
2734

سلام دوستان میخام کارتمو بده ب ی افغانی ک مورد اطمینان هستش وب اسم خودمع ک مادرم باز کرده کارتو و میخادش بده ب طرف میگم دهکمون نمیره بالاک یارانمون ینی ؟ بالای ۵۰ میلیون ۱۰۰ میلیون طرف میخاد بریزه کارت و حقوق چن نفرو میخاد بده بنظرتون بدیم کارت بهش یان ؟ادم مورد ادم مورد اطمینان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ممکنه یارانه ات قطع بشه

افغانی بااین مبالغ مشکوکه

بحث یارانه حداقلشه🤭🤭🤭🤭🤔🤔🤔🤔🤔🤔

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
اگر پاسپورت نداره نده

پاسپورت داشتش ک خودش میگرفت خب ازین برگه ها داره نمیدونم چیه و انیکه و دیگ ب افغانیا کارت نمیدن ک قدیم ک نیستش سیم کارتم نمیدن دیگ فقط باید پاسپورت داشته باشن 

2738
پاسپورت داشتش ک خودش میگرفت خب ازین برگه ها داره نمیدونم چیه و انیکه و دیگ ب افغانیا کارت نمیدن ک قد ...

والا میدونم افغان ها خیلی راحت تو بانک حساب باز میکنن... و میتونن کارت بگیرن... کارتت رو نده هر اتفاقی بیوفته گردن شماس

2706