2737
2734

سلام امشب دارم این متن رو می‌نویسم خیلی اعصاب خورده.پسر خاله دسته گلم (بود خدا بیاموزتش 😂)رفته یکی رو گرفته طرف کارمند آموزش و پرورش طلاق گرفته ویک بچه داره ۶سالع که باخودشه .

.در صورتی که برا پسر خالم بهتر زن بود و خاله از بس که گریه زاری کرد الان بیمارستان بستریه خیلی ناراحتم چندماه مگه برین واسم خواستگاری خاله میگه بیوه جماعت رو رو جمع نمیکنم .دیگه امشب فهمیدم دیروز عقد کرده .

شوهر خاله ام لباسشو‌اتش زده .🥺💔😭

درخواسـت دوسـتـــی رد ❤️🥺

خییییلی کار اشتباهی میکنین.منم زن طلاق گرفته ی بچه دار رو برای یک پسر مجرد نمیپسندم ولی به سلیقه ی و انتخاب پسرخالتون احترام بذارید و با آغوش باز از همسرش استقبال کنین و آرزوی خوشبختی کنین براشون.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خییییلی کار اشتباهی میکنین.منم زن طلاق گرفته ی بچه دار رو برای یک پسر مجرد نمیپسندم ولی به سلیقه ی و ...

ما همین میگم حرف هایش نشد خالم گفته بیماریش ...

2728

به تو چه آخه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740

دیگه گرفته دیگه  براش ارزوی خوشبختی بکننو تمام ولی ای کاش بجای مبارزه باهاش تو تحقیقات و اشناییت و علت طلاقش جستجو میکردن اگه اشکال مهمو واقعی نداره باهاش راه میومدن با مهریه ی کم و اینا تا مطمین بشن که واقعا اون زن خانوم خوبی هستش و مشکلی برای پسرشون پیش نمیاد شاید واقعا باهم خوشبخت بشن 

ای بابا... امیدوارم حال خالت و همسرش زودتر خوب بشه و پسرخالت هم با همسر و فرزندخوندش کنار هم خوشبخت ...

این ازدواج آخر عاقبت نداره 

من کار به عرف جامعه و بد بودنش اصلا ندارم اما ازدواج واقعا هم سطح بودن توش خیلی مهمه... دیگه خودشون میدونن تو خودتو ناراحت نکن

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
2706