2733
2734
عنوان

شوهرم بچه میخواد من نمیخوام بچه سوم میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 5956 بازدید | 185 پست
به این سختی هم‌ نیست این همه امکاناتم نمیخواد

اینجا همه خیلی با کلاسن من واقعا نمیکشم خودم به این سن رسیدم به فکرم مهاجرت نرسیده اینا قبل نطفه به مهاجرت فک میکنن خیلی با کلاسید :((((

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب شخصه معتقدم اگر اونقدری پول دارید ک هر بچه ای که نطفه بسته شد، یه زمین یا واحد آپارتمان جای خوب یا ...

اگه این جوری باشه که کسی دیگه تلاشی نمی کنه همه چی فراهم براش یه مشت تن پرور وتنبل بی عرضه اضاف میشن

حرفم اصلا به معنای حمایت نکردن نیست ولی نه این جوری که تو میگی

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
2731
شمام سه تا دارید؟خدا حفظشون کنه فاصلشون چند ساله

بله ۴ سال فاصله و ۲ سال فاصله

البته من بیشتر میخوام

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
سلام اپرا جان میتونم راجب سفر به مالدیو ازتون چندتا سوال بپرسم؟ 

سلام 

امر کنید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
خب بچه میخواد سومی که دهمی نیست انقدر جو میدن بعضی‌ها  کی به سه تا بچه میگه جوجه کشی آخه؟ به ...

به چه حسابی واریز میکنه؟ کدوم بانک؟

اینایی که از ۹ سالگی سرشون تو آشغالات چرا خدا روزی شون رو تو زباله دون واسشون قرار داده، جای راحت تری نبود؟

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
2740
تخمک گذاریم ۲۴-۲۵ ماه خرداد میشه.... نمیخوام بیوفته اسفند🤣 بنظرت اقدام کنم یا نه؟

منم اسفندیم اونم آخراش ببین چقدر شانسم

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 

اوناییکه میگن وای بچه دار شو نکنه شوهرت بره زن بگیره اخه چقدر سرتون خمه جلو شوهرتون؟ اصلا نظر خودتون اهمیت نداره؟ شرایط شما اهمیت نداره؟ انقدر ترس نگه داشتن شوهری که براتون ارزش قائل نیست را دارید؟

عزیزم کاری ندارم شوهر شما چن تا بچه میخواد ولی اینکه خدا میرسونه درسته خدا که نعوذبالله ناتوان نیس ک ...

عزیزم منظور خدا از اینکه روزی رو میرسونه اون ۲ سال اول هست که به مادر شیری که بچه قراره ازش تغذیه کنه رو میده .

بچه ادمیزاد سگ و گربه نیس که خود به خود بزرگ بشه و وظیفت فقط تامین غذا و جای خواب و پارک بردنش باشه 

بچه شب بیداری داره 

بیماری داره 

تب کردن داره 

دوران حاملگی و زایمان که اغلب اسیبای جدی به بدن زن میزننو داره 

این بچه ها وارد مدرسه بشن درساشونو باید فول باشی تا هی کمکشون کنی و...

بُعد مالی قضیه اسون ترین بُعدش هست 

حالا چون خدا نمبخاد ته دلتو خالی کنه قرار نیس عقلو بزاریم کنار که 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
سلام  امر کنید

ممنونم عزیزم که جوابمو دادی❤️

اپرا جان دقیقا چقدر هزینه یک نفر میشه؟ رفت و برگشت، 

هتل هم تقریبا متوسط رو به بالا باشه؟ اصلا بخوام با تور برم چقدر درمیاد؟

هوای اونجا چجوریه؟

به زبان انگلیسی مسلط باشی کافیه؟

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
دوتا بچه داره ها  قبلا تجربه کرده

خب بستگی داره خودش تنهایی تجربه کرده باشه یا با شوهرش.. چون مردایی ک کمک میکنن توی بچه داری درک میکنن چقد سخته ب این راحتی نمیگن دوباره بچع بیار ولی مردایی ک زنو میندازن خونه ی مادرزنه یا مادر زن میاد دوماه براشون نوزادداری مبکنه و خودشون دس ب سیاه سفید نمیزنن راحت میگن دوباره بچه دار شیم 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
اینجا همه خیلی با کلاسن من واقعا نمیکشم خودم به این سن رسیدم به فکرم مهاجرت نرسیده اینا قبل نطفه به ...

افرین مهاجرت جدیدا مد شده😂😂

اقا ما کلا خودمون دوست نداریم مهاجرت کنیم بعد قبل بچه اوردن به مهاجرت بچه فک کنیم؟

اصلا غلط میکنه مهاجرت کنه مارو بزارا بره😂

2706