2752
2734
عنوان

دلم میخواد همسایه بالاییمونو بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 23 پست

همسایه دیوار به دیوارمونم همیشه و هر روزززر مهمان دارن ۴ تا بچه داده همه ازدواج کرده و هر روز یکیشون یا هنشون یا توه هاشون یا فک و فامیلشون اینجان و فوق العاده شلوغن بعضی مواقه میاد عذر خواهی هر چی غیر مستقیم بهش میگم اذیتم شما باید خونه ویلایی بگیری با این حجم مهمان هیچ رعایت نمیکنه ویتی کلافه میشم صدای تلویزیون زیاد میکنم که صدای اونا نشنوم

منم همین احساسو به همسایه روبروییمون دارم🔪

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسایه دیوار به دیوارمونم همیشه و هر روزززر مهمان دارن ۴ تا بچه داده همه ازدواج کرده و هر روز یکیشون ...

واقعا آدم نمیدونه از دست این همسایه های نفهم چیکار کنه

خستم از دستشون

اینم طرف پیرزنه و دوتا پسر و یه دختر داره و دخترش عقده واقعا عصبیم ماهم سر این مهمونی هاشون خیلی تذ ...

اینجور آدم تذکر و اینا براشون فایده نداره پلیس بیار دم خونه شون که التزام ازشون بگیره یا اگه صاحبخونه دارید به اون بگو که بهشون بگه هرچند اینم بعید میدونم براشون فایده داشته باشه😐🤦‍♀️

خدا فقط اینجور آدمارو لعنت کنه نه عقل و شعور دارن نه انسانیت😑