2737
2739
عنوان

شوهرم بایک زن رابطه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 7252 بازدید | 157 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
زنه کیه؟ باز خوبه فقط هفته ایی یه بار میره  روش به روت باز بشه دیگه شرم و خجالت رو میزاره کنار ...

اصلا جواب منو نمیده حتی الو نمیگه هی ب شوهرم میگ خاهش میکنم جوابمو بده و اینا

قبلا گفته توافقی جداشیم بهت خونه رو میدم جای مهریت

وااااای خب جداشو دیوانه 

بخدا سال بعد خونه رو هم نمیده بهت دیگه 

دستشو رو نکن بگو خونه رو بزن به نامم و طلاق بده

...
2740

خونه رو بگیر جداشو

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

همشون انکار میکنن اصلا کارشون خیانت نمدونن بر فرض هم اون زن نباشه یکی دیگه تا بخوای زن هرز زیاده مردی هم که خیانت کنه کم پیش میاد آدم بشه اگرم بشه تو نمیتونی دیگه اعتماد کنی یا باید بیخیال بشی و ادامه بدی یا با یه برنامه ریزی جدا بشی وقتی که بدونی کاملا مستقلی و میتونی بدون مرد ادامه بدی 

شما شاغلی ؟

نه من خانه دارم تو روتا زندگی میکنم از طلاق میترسم ولی تحمل خیانت ندارم این یک ماه خیلی عذاب کشیدم وزنم ب شدت اومده پایین خیلی غصه میخورم

قبلا گفته توافقی جداشیم بهت خونه رو میدم جای مهریت

چرا قبول نکردی؟

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2706