2733
2734

سلام دوستان 

من یه گل برگ انجیری فر دارم ، مامانم چند وقت پیش کود و گلدونش رو عوض کرده ، الان احساس میکنم کودش خیلی سنگین هست و یه جورایی  خاک رس مانند شده خاکش ، جوری هست وقتی بهش آب میدم ، آب رو سرش جمع میشه و خیلی پایین نمیره ، وقتی هم ته قاشق رو داخل خاکش میکنم لایه های پایین خیلی سفت هست ، برگ هاشم زرد شده

میشه راهنماییم کنید چیکار کنم تا شاداب بشه و خاکش درست بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

گلم خاکی مادرت از اول براش استفاده کرده 

خاک سنگین بوده 

کی عوض کردید؟

اینگه آب پایین نمیره و برگش زرد شده بخاطر سنگینی خاک هستش که متاسفانه ریشه ها آسیب دیدن 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
خاک برگ بخر و خاکش عوض کن ی قارچ کش بده بهش بعد هم هیومیک 

برای اینکه کلام براشون پهن و بزرگ بشه بهشون چی بدم 

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد

خاکش رو عوض کن. اول بهش اسید آمینه اسپری کن. یه خاک خوب و سبک مخصوص برگ انجیری از گلفروشی بخر و خاکش رو عوض کن. اگه ریشه پوسیده بود، قسمتهای پوسیده رو جدا کن. اولین آبیاری بعد تعویض خاک با قارچ کش

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706