2733
2734
عنوان

شوهر حال بهم زن

355 بازدید | 21 پست

انقدر اعصابم خورده از دیشب تا الان ی سره داشتم کار میکردم زمین ننشستم خانوادش دعوت کردم شام دیگ هرچی در توانم بود گذاشتم اخرشم میگ خورشتت خیلی بد مزه بود ادم خستگی ده سالش میمونه تو تنش با همچین شوهری بیشتر از اینکه نگران مهمونا باشم نگران این اقام ی وقت از غذام ناراضی نباشه

سلام به همه دختران و خانم های عزیز یک کانال با محتوای انگیزشی در روبیکا دارم خوشحال میشم به کانالمون سر بزنید ☺️❤️🧡

ایدی کانال روبیکا

@girl2024_fzm

اگه خواستید میتونید توی کانال عضو شوید و ادمین شوید

احتمالا عکس العمل تند نشون میدی و نقطه ضعف دادی دستش، وقتی اینجوری میگه بگو برام اهمیتی نداره که مهمونا خوششون بیاد یا بدشون

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توروخدا قسمتون میدم واسم دعا کنید انشالله خدا صدبرابرشو ب دل مهربونتون برگردونه 😭❤️❤️😭❤️❤️ دعا کنید منم ب عشقم برسم همه چیوووووو همه چیوووووو تحمل می‌کنم 😭😭😭😭😭

2738
سلام به همه دختران و خانم های عزیز یک کانال با محتوای انگیزشی در روبیکا دارم خوشحال میشم به کانالمون ...

بسه دیگه ازبس میذاری ک بزنیم بلاک و ریپورتت کنیم تو تاپیک بقیه تبلیغ نمیکنن :/

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood
2706