2737
2739

بزور نگهم داشت ک بلند گفتم ولم کن و گریم گرفت 

اونم دستمو ول کرد و اومدم بیرون 

تا دیروز ک باز خونه ی  مامانم بودم زنگ زد گفت همونجا بمون افطار منم میام حلیم میارم گفتم لازم نکرده کفت چرا بمون دیگه منم موندم 

اومد اونجا بازم من سرد بودم باهاش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوقت پسش نزن هیچوقت 

وای چطوری این حرفو میگی ؟ آها اون بزنه فحش بده بعد بیاد لذت ببره ماهم هیچ کاری نکنیم ؟ احساس نداریم ما؟ برده جنسی هستیم ؟

مردم به ما آسیب نمیزنن، امیدی که بهشون داشتیم به ما آسیب میزنه!🌱
2728
2740
وای چطوری این حرفو میگی ؟ آها اون بزنه فحش بده بعد بیاد لذت ببره ماهم هیچ کاری نکنیم ؟ احساس نداریم ...

همینو بگو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

دیشب تا موقع سحر برنگشتم خونه 

امروز لیست خرید خونه رو براش فرستادم و رفتم تو اتاق دراز کشیدم که یهو اومد درو بست و شوخی جنسی کرد باهام منم گفتم ولم کن 

گفت تا کی؟ گفتم تا هر وقت ک یادم بره چجوری زدیم 

گفت حرفای خودتو یادت رفته 

گفتم من حرف گفتم با حرف حوابمو میدادی به چه حفی زدیم ؟ گفت چون گوشی دراوردی ک فیلم بگیزی 

2706