2737
2739

قسمت اپدیت رفتم دیدم اینو نوشته   

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه امکانش هست یه عکس با کیفیت تربرام‌بفرستین بتونم نوشته رو بخونم احتمالا مشکل اینترنتی میتونه باشه

رو عکس بزنید با کیفیت تر میشه 

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️
2728

میگه که این دستگاه تو ریسکه یعنی تو مشکله چون همه ی اطلاعات مهم و محرمانه رو از دستت داده و اینکه باید دوباره از اول راه اندازی بشه و ممکنه همه اطلاعات پاک شه

بعد گفته گرینه ی زیر رو انتخاب کن

فک کنم ویندوزش مشکل داره

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
میگه که این دستگاه تو ریسکه یعنی تو مشکله چون همه ی اطلاعات مهم و محرمانه رو از دستت داده و اینکه با ...

مرسی عزیزم ، من چیزی از لپتاپ سر در نمیارم کجا ببرم این مشکلو حل کنه ؟