2766
2764
عنوان

گارد دوستام به ظاهرم

149 بازدید | 11 پست

سعی میکنم خلاصه بگم طولانی نشه

من شاید حالا به واسطه ی ظاهرم پیشنهاد زیاد داشتم توی دانشگاه هم دوستی هم ازدواج ولی خب همیشه رد میکنم چون خودم تو رابطم و جدیه و یجورایی خانواده ها در جریانن

اما چیزی که جدیدا میبینم اینه که دوستام نسبت به این قضیه گارد برداشتن مثلا میگن از هرکی خوشمون میاد قبلا به تو پیشنهاد داده 

یا بخوان با پسر برن بیرون به من نمیگن درصورتی که من هیچوقت نه آدمی بودم و شخصیتم اجازه میده که بخوام کسیو ازشون بقاپم نه اصلا قصدشو داشتم و اصلا خودم تو رابطم

الان بنظر شما چیکار کنم این گاردی که ناخواسته بوجود اومده از بین بره چون باعث آزاره

عزیزم خوشکلی درد سرای خودشو داره 😁😁😄😄

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

پز سوسکی

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...     مN  کلا ادم بی ادبیم ولی با بی ادبان .جواب ابلهان مثل خودشان هست.اگ کوچک ترین طعنه ای بزنی حتا اگه خییییلی کوچولو باشه بی ادبی میکنم چون لایقشی  ........

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

مشکل تو نیستی، اونها به طرفشون اعتماد ندادند و میدونند که ممکنه جذب زیبایی شما بشند پس از شما فاصله میگسرند..

کار خاصی نکن. خوشگلی دردسر داره😀

"الحمدالله کما هو اهله" یعنی (از دست و زبان که برآید/کز عهده ی شکرش به درآید)
عزیزم خوشکلی درد سرای خودشو داره 😁😁😄😄

نه خب خوشگل زیاد هست ولی اینکه به دوست خودشون که جندساله اینو میشناسن اینارو میگن بده

و واقعا ناراحت میشم میگم نکنه کاری کردم و متوجه نبودم

پز سوسکی

نه بخدا

ببین یکم فکر کنی متوجه میشی دوستت حتی بهت نگه داره با فلانی میره دیت و با بقیه دوستات بره تورو نبره

واقعا باعث ناراحتیه

این یه مثال خیلی کوچیک بود

نه خب خوشگل زیاد هست ولی اینکه به دوست خودشون که جندساله اینو میشناسن اینارو میگن بده و واقعا ناراح ...

دخترن  دیگ ولشون کن

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
مشکل تو نیستی، اونها به طرفشون اعتماد ندادند و میدونند که ممکنه جذب زیبایی شما بشند پس از شما فاصله ...

بحث زیبایی نیست هرکس زیبایی خاص خودشو داره اتفاقا خودشون اینقدر قشنگن

از این بی اعتمادی ناراحت میشم