2752
2734
عنوان

بچه ها خواهر کوچیکترم برای عید دیدنی خونمون نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 59 پست
متوجه نمیشه الان ده سال همین مشکلو داریم با خانواده شوهرش صمیمی ولی با من اینطوری. بخدادکاری ام کرده ...

چرا آنقدر پیگیرش هستی؟؟ جات بودم رابطم رو قطع میکردم و منت نمیکشیدم خواهرت خودش نمیخواد باهات ارتباط داشته باشه هنوز متوجه نشدی؟؟ محل .... نزار بهش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
مشکل اینجاست من ب مامانم میگم میگه ب من چه .یکبارم طرفداریم نمیکنه.

کار مامانت درسته . ارتباط بین زن و شوهر رو باید بذاری به عهده خودشون . هیچ کس بین اونا نیست ببینه در پشت پرده چه مشکلاتی هست ‌ . شما مهمونیتو بگیر اونا رو هم بگو حساس هم نباش که بیان یا نیان خیلی زوم کردی روشون . نمیشه که شما خط بدی به خواهرت دعواشون بشه خدا رو خوش نمیاد مطمئن باش خواهرت خودش در عذاب هست چون این جوری گیر کردخ

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
اگه نره دعوا میشه بینشون حتما مجبورش میکنه ،شما خودتون شوهرتون حتما آدم خوبیه شوهر بد واقعا آدمو از ...

خواهر من راحت میتونه بگه من میخوام برم خونه خواهرم . وقتی شما میدونی همسرت بده اول برو خونه اقوام خودت بعد اقوام اون . ک اکه خونه پدر بزرگت نبردت توام خونه پدر بزرگش نرو

بعد اینا به کنار خواهرم میتونه به من بگه شوهرم بده تو ببخش نه اینکه حتی بهم بدو بیراه بگه

خدایا شکرت   
چرا آنقدر پیگیرش هستی؟؟ جات بودم رابطم رو قطع میکردم و منت نمیکشیدم خواهرت خودش نمیخواد باهات ارتباط ...

اره درسته ولی من چون تنهام انگار دلم میخواد باهاش ارتباط داشته باشم . خودش و شوهرش رابطه منو با خانواده شوهرم خراب کردن الانم اینطوری

خدایا شکرت   
خواهر من راحت میتونه بگه من میخوام برم خونه خواهرم . وقتی شما میدونی همسرت بده اول برو خونه اقوام خو ...

نمیدونم والا ما تو موقعیت هم دیگه نیستیم نه من میتونم شما رو درک کنم نه شما منو

کاربر جدید نیستم فقط با کاربری جدید ‌اومدم
اره درسته ولی من چون تنهام انگار دلم میخواد باهاش ارتباط داشته باشم . خودش و شوهرش رابطه منو با خانو ...

نمیدونم دیگه چی بگم...با اینهمه بدی بازم خودت میخوای انگار ..هرطور صلاحه همونو انجام بده 

این چه حرفیه یعنی بخواد بره عید دیرنی خونه خواهر بزرگترش انتظار زیادیه؟

خب از دید شما نیست 

ولی ایشون یا دوست نداره یا براش سخته رفت و امد با خانواده خودش یا یا یا 

اگه برادرتون میاد ، ب خاطر ایشون چرا خواهرتون رو تو فشار میزارید !؟

شما حق دارید ناراحت شید 

ولی نمیتونید کسی رو مجبور کنید عزیزم 

2706