2737
2734
عنوان

بچه ها خواهر کوچیکترم برای عید دیدنی خونمون نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 59 پست
کار مامانت درسته . ارتباط بین زن و شوهر رو باید بذاری به عهده خودشون . هیچ کس بین اونا نیست ببینه در ...

بخدا که منم از شوهرم حرف میخورم چون بزرگترم و نیومده خونه من . ولی من همیشه شوهرمو توجیح میکنم ب هر بهونه ای

خدایا شکرت   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یعنی بخواطر یه شب مهمونی خونه شما با شوهرش که راضی نیست جنگ اعصاب راه بندازه؟

خب معلومه که ارامش مهمتره تا مهمونی یه شبه 

لطفا شلوغش نکن

🌺فقط 21 روز، برای 21 روز غذای سالم بخورید و ورزش کنید. بعد از آن تبدیل به عادت شما می‌شود.🌺
2731

دوتا بچه دارم سالی دو شب ی بار عید ی بار تابستون میرم خونه مادرم شما خواهرت رو درک نمی کنی چون جای اون نبودی.تازه بچه هام رو هم نمیزاره ببرم.فکر می کنی نمیگم نگفتم دلم نمی خواد مثل بقیه باشم؟؟؟ کتک نخوردم؟ فحش نشنیدم ؟ بچه هام گناه دارن وقتی درست نمیشه وقتی هر راهی بشه رو رفتم نشده دیگه چ کار کنم؟ طلاق بگیرم؟ زندگی بچه هام رو بیشتر ازاین تلخ کنم؟؟؟ شما نمیتونی خواهرتو رو درک کنی.

2740
بخدا که منم از شوهرم حرف میخورم چون بزرگترم و نیومده خونه من . ولی من همیشه شوهرمو توجیح میکنم ب هر ...

خب رک بگو ب همسرت 

بگو تمایل به رابطه نداره 

ما زندگی خودمون رو داریم من نمیتونم کسی رو مجبور کنم ب رفت و امد

وقتی بچه هاشو میاره پیشت می‌ذاره و به عنوان ضامن ازتون توقع داره یعنی که مشکل فقط شوهرش نیست خودشم دوست نداره بنظرم اصرارتون برای رفت و امد اشتباهه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
خواهر من راحت میتونه بگه من میخوام برم خونه خواهرم . وقتی شما میدونی همسرت بده اول برو خونه اقوام خو ...

نمیتونه ک بخاطریه سفره تو خودش و کسیکه شریک زندگیش پیش تو که خواهرشی خارکنه.تواگه صلاح خواهرت میخای زوم نکن روش.کپ خواهرمن.حتمانباید که ادم بدباشه .شایدازرفت وامد خوشش نمیاد...چراباعث میشی عذاب وجدان بگیره خواهرت.میخای خودت شیرین کنی.خب کن.ب خواهرت کارنداشته باش.

بخدا که منم از شوهرم حرف میخورم چون بزرگترم و نیومده خونه من . ولی من همیشه شوهرمو توجیح میکنم ب هر ...

ببین عزیزم . ایراد اینه که شما داری خواهرتو در شرایط خودت میسنجی شوهر شما مثلا با توجیح و دردسر راضی میشه شاید اون این شرایطو نداره حتی شما که دوتا خواهرید قطعا مثل هم نیستید شاید شما رگ خواب شوهرتو بلدی راضیش میکنی اون این سیاستو نداره . همینه میگم پشت پرده زندگی هیچ زن و شوهری رو ادم نمیدونه  

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
یعنی بخواطر یه شب مهمونی خونه شما با شوهرش که راضی نیست جنگ اعصاب راه بندازه؟ خب معلومه که ارامش مه ...

نه من از خدامه دعوتش نکنم . نمیشه بعد زبونش دراز تر میشه میگه چرا دعوتم نکردی ولی بقیه رو دعوت کردی

خدایا شکرت   
خب وقتی نمیزاره اسی هم بیخیال بشه دیگه بخاطر عزت نفس خودش 

قبول ندارم ما عقیده داریم بالی که شکسته رو نمی‌کنیم بندازیم دور. میبندیمش تا ازمون جدا نشه. این تجربه استارتر رو ما داشتیم الان درست شده و رفت و آمد داریم 

2706