2737
2739

میکه شوهرم راضی نمیشه . بعد خونه خانواده شوهرش قشنگ رفته . الان من میخوام دور مهمونی بدم قرار بود همدیگزو دعوت کنیم . وقتی ک داداشم از راه دور بیاد.

الان من باید چکار کنم وقتی شعور نداره خونه من بیاد . حالا هر کار فنی داره شوهرم براشون انجام میده . جالبه وقتی خونشونم میریم برخورد شوهرش خیلی بده

خدایا شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من 5سال خواهرمو هرچی داشتم دعوت کردم نیومد

بااینکه با هردو شوهرش نه با یکی که بگی شوهرش نمیذاره. چون طلاق گرفته و دوباره ازدواج کرده

بعدا فهمیدم گفته که از من بدش میاد

مامانم گفتم دیگه برای هیچی دعوتش نمیکنم حتی عروسی بچم

ولی خونش میرفتیم همسرش عزت و احتراممون می‌کرد 

ولی اگه خواهرت راست میگه و شوهرش راضی نیست خب اصلا دعوت نکن. خودتو کوچیک نکن

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
2738
درک کن خواهرتو مگه دشمنشی که بخوایی تلافی کنی؟؟؟؟؟ دعوتش کن با خوش رویی اگه اومدن قدمشون روی چشم نی ...

متوجه نمیشه الان ده سال همین مشکلو داریم با خانواده شوهرش صمیمی ولی با من اینطوری. بخدادکاری ام کرده من با خانواده شوهرم دچار مشکل شدم

خدایا شکرت   
چرا درک کنم میشه بگی؟جطور روز اول عید بلند شده رفتع خونه دایی شوهرش.حداقل خواهرم میتونه خونه فامیل ش ...

اگه نره دعوا میشه بینشون حتما مجبورش میکنه ،شما خودتون شوهرتون حتما آدم خوبیه شوهر بد واقعا آدمو از همه دور میکنه مثل شوهر من که روز اول عید منو برد خونه اقوام خودش الان هر کاری میکنم نمیاد خونه بابا بزرگم منو هم نمیبره

کاربر جدید نیستم فقط با کاربری جدید ‌اومدم
من 5سال خواهرمو هرچی داشتم دعوت کردم نیومد بااینکه با هردو شوهرش نه با یکی که بگی شوهرش نمیذاره. چو ...

مشکل اینجاست من ب مامانم میگم میگه ب من چه .یکبارم طرفداریم نمیکنه.

خدایا شکرت