2733
2734
عنوان

باج گیری پسر از دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 62 پست
داداش درسته داستان گفتی اما ان شاا... درس عبرتی بشه برای بعضی ها 

برادر داستان نیست ، متاسفانه اینجور مسائل داخل کشور پور هست مخصوص الان که شرایط اقتصادی و دغدغه خانوادهها ب گونه شده که وقت کمتری ب فرزندان و خانواده اختصاص داده میشود این جور مسایل بیشتر هم شده

برادر داستان نیست ، متاسفانه اینجور مسائل داخل کشور پور هست مخصوص الان که شرایط اقتصادی و دغدغه خانو ...

هست داداش اما چون گفتی دوستمه برای اون می گم . ان شاا... خیره

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه نمیگی رفیقت  تهدید میکنه تهدید به چی میکنه به کار کرده یا نکرده

نه یک پسری رفتم رو تهدید میکنه که دختر هست منم اون پسره رو ندیدم قضیه مال چند سال پیشه هر چند وقت یک یار میاد سراغ این بنده خدا حتی ما شماره ایناشم نداریم 

نه یک پسری رفتم رو تهدید میکنه که دختر هست منم اون پسره رو ندیدم قضیه مال چند سال پیشه هر چند وقت یک ...

حرف حسابش چیه تهدید به چی میکنه چی میخواد 

یا ملجئی عند اضطراری....خدایا پناهم تویی....     آقا هستم.
مخواد دوباره برش گردانه به رابطه و.. تهدید میکنه ازش عکس داره به خانوادش که مذهبین نشون میده 

عکس دیگه چیه بگو هر غلطی میخوای بکن بلاکش کنه بره اینم دیگه درگیری داره

یا ملجئی عند اضطراری....خدایا پناهم تویی....     آقا هستم.

از چاله نیوفته تو چاه

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

از دختر 13 ساله مثلا چه عکسی داره ؟؟ عکس لختی ؟ 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
بله اینجوری که خودش میگه

دختر 13 ساله چجوری عکس لختی داده از خودش عجب گودزیلایی خودش واقعا داده یا صرفا پسره ادعا میکنه داره ؟؟ 🙄😳بلاکش کنید بره بگو هر غلطی میخوای بکنی بکن والا حبس داره و جریمه نقدی 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫