2733
2739

چیکار کنم دیگه؟ از زندگی سیر شدم.پنی سیلین و هیدروکورتیزونم زدم قرص و شربتم ک دکتر داده دارم مرتب میخورم ولی دریغ از ذره ای بهبود.بدتر شدم چیکار کنم😭😭😭😭

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای خدا منم درگیر بودم بیچاره شدم 

تخم زنیان بگیر از عطاری و بجوکم کم و اب بخور روش 

و ی سیگار رو خالی کن از این تخم زنیان بریز توش و بکش کلو رو میسوزونه ولی دوروز نشده خوب خوب میکنه

سندروم داون سندروم عشق ومهربانی🥰 ابوالفضل عشق مامانش برای پیشرفت ابوالفضلم‌دعاکنید 😍😘😘مرسی مهربونا
وای منم سرکارم هستم عید کوفتم شده از ۲۴ اسفند درگیرم دگزا زدم.ولی دریغ از بهبودی اصلا امیدی ندا ...

عزیزم بادکش بندازین خیلی عالیه زود خوب میشین

سلامتی و خوشبختی دخترم

از دوز چکشی ویتامین‌دی که ابتکار یه پزشک آلمانی هست استفاده کنید

این پروتکل درصد موفقیتش بالای 90% و جواب داده 

روزانه آب زیاد مصرف بشه

برای گلو‌درد هر یک ساعت غرغره آب نمک

شب اول کپسول ژله‌ای 50 هزار D3 همراه با شام 

در سه روز بعد در وعده ظهر یک عدد کپسول ژله‌ای 50هزار D3همراه با غذا.

مواردزیر هم اضافه کنید خیلی بهتر جواب میده 

روزانه پودر منیزیم بیومگنلیت یک بسته پودری در یک لیوان آب حل بشه و بعد از شام مصرف بشه.

روزی یک عدد قرص ب کمپلکس

و ویتامین سی به مقدار زیاد.

این پروتکل به سیستم ایمنی شما شوک وارد کرده و فعالش می‌کنه،بین 1 تا 3 روز بهبودی حاصل میشه.

بدنتون رو با سمومی مثل آنتی‌بیوتیک و کورتون مستعد همه نوع بیماری نکنید.

یکبار که این پروتکل رو امتحان کنید دیگه هیچوقت سمت آنتی‌بیوتیک و کورتون نمیرید.

برای همه نوع عفونت و التهابی میشه ازش استفاده کرد

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
2738
زنیان رو مثل سیگار روشن کنیم؟

اره داخل سیگار رو خالی کن بریز توش و بکش مثل سیگار کشیدن فقط پک اروم ک میسوزونه گلو رو 

سندروم داون سندروم عشق ومهربانی🥰 ابوالفضل عشق مامانش برای پیشرفت ابوالفضلم‌دعاکنید 😍😘😘مرسی مهربونا