2733
2734

ما خانواده پرجمعیت هستیم تومان رمضونم مهمونی داریم امروز و چندروز پیش دختر جاریم ۱۲ سال ازم کوچیکتره بهم دستور میده نمیدونم چی جوابشو بدم خیلی بی ادبه 

وای از ادمی که دستور بده متنفرممم

میگیرم طرفو خفه میکنم هرکی میخواد باشه

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من چی بگم بچه جاریم هم سنمه.....فاجعس به هیچ وجه جوابشو نده باهاش دهن به دهن نزار اصن ادم حسابش نکن ...

هم مامانش هم خودش خیلی میگیرن خودشونو چون من طبقه پایینم چون مهربونم چون ساده ام ولی اینطوری حس بدی پیدامیکنم دوسدارم یه جوری جوابشوبدم جرات نکنه دیگه

2740

دختر جاريت بد بار اومده . تو بايد يه مقدار سر عقل بياريش . اين بار بهت دستور داد روك جوابشو بده . بهش بگو متولد چندي ؟ ميدوني چند سال از من كوچكتري ؟ چطور روت ميشه دستور بدي ؟ و ... . مشگل هم از بي ادبي دختر جاريته هم از جسور نبودن خودت . هر چي هم گفت به حرفش گوش نكن . 

هم مامانش هم خودش خیلی میگیرن خودشونو چون من طبقه پایینم چون مهربونم چون ساده ام ولی اینطوری حس بدی ...

دختر انقد خودتو نکش پایین طبقه پایینم یعنی چی !

هر کسی لایق احترامه و ارزشمنده . کسی رو خط قرمزات پا گذاشت و اذیتت کرد بدترین ورژن خودتو بهش نشون بده اخم کن نگاشون نکن نادیدشون بگیر 

همون چون مهربونی بهت دستور می‌ده دیگه....