2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصفهانیا می‌دونن،وقای از طرف صارمیه میخای بری طرف پل فلزی از جلو بیمارستان سیدالشهدا باید رد شی،اونج ...

من این حسو جلوی بیمارستان سوانح سوختگی داشتم 

نمیدونم اسم بیمارستان چی بود همه بیمارستانا درسته یه سری آدم توشون هست که درد میکشن اما اون بیمارستانه لعنتی یه چیز دیگه بود یه حس درد عجیبی داشت همین الانم قلبم درد میگیره بهش فکر میکنم چون دردای اون بیمارا یه چیز دیگه ان .... یکی از عزیزترینامو اونجا از دست دادم 

2740
شوهر منم همین مشکلو داشت رفت دکتر گوارش خوب شد این ک ناراحتی نداره    

واقعا خوش به حالش عزیزم خداروشکر  برای من اوضاعم خیلی خراب انگار یه جورایی معذرت میخوام بی اختیاری بادشکم گرفتم همیشه خدا شکمم پرباد با صدای قاروقورواسهال گاهی هم یبوست  من دکتر زیاد رفتم ولی خوب نشدم شوهرشما آندوسکوپی وکلونسکوپی هم رفته  پیش طب سنتی چی ؟

برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

شما خیلی انسان بزرگی هستید. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند. من وکسی که سر پرستی یتیم ی را به عهده می گیرد. همچنان دو بال  پرنده در بهشت به پرواز در می اییم. التماس دعا دارم گلم 

2706